NAACP حرکت از Baltimore به Washington DC

NAACP در حال حرکت است و دفتر مرکزی آن از بالتیمور به واشنگتن, دی سی, شهردار موریل Bowser خود (D) اعلام کرد در روز دوشنبه.

حقوق مدنی برنامه های سازمان را اشغال فضا در Frank D. ریوز مرکز امور شهری هر چند یک جدول زمانی برای حرکت نشده است را اعلام کرد. هر چند ناخواسته, ساختمان اسم است یک NAACP وکیل کمک کرد که طرح دعوی Brown v. هیئت مدیره آموزش و پرورش طرح دعوی در دادگاه است که desegregated مدارس آمریکا.

این مجموعه یک دولت سابق در ساختمان آن بازسازی شده است برای استفاده از مخلوط از جمله مسکن و فضای اداری.

تبلیغات

“این فرصت استثنایی را به ما ستاد ملی به DC ما اجازه خواهد داد تا حتی فعال تر در خدمت جامعه سیاه و مقابله با چالش های جدی روبرو ملت” Christopher Johnson, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت NAACP در بیانیه ای گفت:.

این حرکت در میان افزایش تنش ها در این کشور پس از مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که در مینیاپولیس بازداشت پلیس در مه 25. فلوید مرگ منجر به افزایش تمرکز بر خشونت پلیس باعث کنگره به سرعت عمل پلیس اصلاحات.

“همانطور که ما شاهد بیش از ماه گذشته کشور ما در آستانه تغییر واقعی که بسیار دیر شده است” جانسون گفت. “یک خانه جدید در واشنگتن اجازه خواهد داد که ما نه تنها به طور کامل شرکت در رشد این شهر بزرگ اما همچنین تقویت صدای مردم سیاه و سفید به عنوان ما برای مبارزه با این مهم تغییر سیاست های اقتصادی و توانمندی های مورد نیاز در جوامع در سراسر کشور است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>