روز گذشته سالانه حج به مکه در عربستان سعودی همزمان با چهار روزه عید قربان یا “عید قربانی” است که در آن مسلمانان کشتار دام و توزیع گوشت به فقرا.

این بیماری همه گیر است تحت فشار قرار دادند و میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان نزدیک به آستانه فقر و ساخت آن را سخت تر برای بسیاری از برای انجام این سنت مذهبی از خرید دام است.

در سومالی قیمت گوشت اندکی افزایش یافته است.

Abdishakur Dahir یک کارمند در موگادیشو گفت که برای اولین بار او نمی خواهد بود قادر به پرداخت هزینه بز برای عید به دلیل تاثیر این ویروس در کار است.

“من به سختی می تواند خرید مواد غذایی برای خانواده من” Dahir گفت. “ما فقط زنده ماندن در حال حاضر. زندگی سخت تر شدن روز به روز.” در برخی از بخش هایی از غرب آفریقا قیمت برای یک ram دو برابر شده است.

دام های فروشندگان استفاده می شود به انجام کسب و کار سریع در روز قبل از تعطیلات می گویند خرید و فروش کاهش یافته اند.

“این وضعیت واقعا پیچیده coronavirus این بازار دشوار” عمر Maiga, یک دام گر در ساحل عاج گفت. “ما در یک وضعیت ما هرگز دیده می شود و در سال دیگر.”

سازمان حج و زیارت نیز به شدت تحت تاثیر ویروس. در سال گذشته برخی از 2.5 میلیون زائر صورت گرفت اما در این سال آن محدود بود به عنوان چند به عنوان 1,000 در حال حاضر ساکن در عربستان سعودی است.

عربستان سعودی وزارت بهداشت گفت شده اند وجود دارد هیچ مورد از COVID-19 بیماری در میان این سال را به همراه داشته است.

دولت اقدامات احتیاطی شامل تست زائران برای ویروس نظارت بر جنبش خود را با مچبند الکترونیکی و نیاز آنها را به قرنطینه قبل و بعد از.

زائران انتخاب شدند و پس از درخواست از طریق پورتال های آنلاین و همه تا به حال به بین 20 و 50 سال سن.

فقط پس از سپیده دم جمعه و گروه های کوچک — نقاب و جسمی فاصله — ساخته شده راه خود را به سمت عظیم طبقاتی Jamarat پیچیده در عربستان منطقه دره مینا.

وجود زائران بازیگران سنگریزه در سه ستون است. آن است که در اینجا که در آن مسلمانان بر این باورند که شیطان سعی کردم به صحبت حضرت ابراهیم یا ابراهیم از ارسال به اراده خدا.

مسلمانان بزرگداشت ابراهیم آزمون ایمان با کشتار دام و حیوانات و توزیع گوشت به فقرا.

در آخرین روز حج نر زائران تراشیدن سر خود و حذف terrycloth سفید لباس پوشیده, در طول سفر حج. زنان قطع کوچک قفل از مو در نشانه ای از تولد دوباره معنوی و تجدید.

حج هر دو جسمی و روحی خواستار در نظر دارد را مورد بیشتر فروتنی و وحدت و لازم است همه مسلمانان به انجام یک بار در طول عمر.

شیخ عبدالله آل Manea عضو شورای عالی علمای ارشد عربستان سعودی مورد استفاده حج خطبه جمعه به ستایش پادشاهی برای محدود کردن تعداد زائران و حفاظت از زندگی انسان است.

“ما از نقش مثبت مسلمانان در سراسر جهان است که باید با پیروی از قوانین و مقررات کشور برای محافظت از آنها را از گسترش این ویروس که منجر به حفاظت از مکه و مدینه” شیخ گفت.

در سراسر جهان مسلمانان جمع شده بودند با بستگان و یا باقی مانده در خانه به مناسبت آغاز عید.

در بغداد شد و تا حد زیادی خالی با توجه به 10 روز coronavirus مستند های اعمال شده توسط مقامات. نماز عید در مساجد لغو شد.

“ما امیدوار بود که حکومت نظامی خواهد بود برداشته طول عید دوره است. … ما شگفت زده شدند که مستند دوره شامل تعطیلات عید و بیشتر” صاحب کافه مروان Madhat گفت. “این باعث ضرر و زیان است.” کوزوو و امارات متحده عربی نیز بسته مساجد برای محدود کردن گسترش ویروس.

در لبنان نمازگزاران دعا در مساجد تحت تدابیر شدید امنیتی با وجود جزئی مستند تحمیل پنج شنبه که ادامه خواهد داد تا از طریق Aug. 10. نمازگزاران در آل محمد-امین مسجد در بیروت ریخته در خارج بر روی خیابان اجتماعی را حفظ فاصله.

در اندونزی به بزرگترین جمعیت مسلمانان, مردم با حضور در نماز عید در مساجد تحت دستورالعمل های دقیق از جمله این که آنها را به خود نماز تشک و دعا چند پا جدا از یکدیگر است. نمازگزاران مجبور به پوشیدن ماسک و اجازه نداشتند به لرزش دست و یا در آغوش گرفتن.

مقامات همچنین دستور داد که گوشت تحویل درب-به-درب به فقرا برای جلوگیری از صف های طولانی.

“این بیماری نه تنها تغییر سنت ما به طور کامل, اما نیز بیشتر و بیشتر مردم سقوط به فقر” گفت: Agus Supriatna یک اندونزیایی کارگر کارخانه گذاشته در این سال به دلیل بیماری همه گیر.

در ایالات متحده برخی با حضور در نماز تحت مشابه فاصله و قوانین ایمنی در حالی که دیگران دعا در خانه.

در اسلام آموزش و پرورش مرکز در مورتون گرو ایلینوی حدود 100 نمازگزاران به حال خود را در درجه حرارت گرفته شده قبل از ورود و فاصله خود را بر روی زمین. امام را صدا کمی خفه به عنوان موعظه از طریق یک ماسک در مورد قربانی و ارتباط آن با تعطیلات.

و در لس آنجلس ارفع فیض و یک گروه کوچک از دوستان برنامه ریزی برای شرکت در یک جامعه فاصله پیک نیک در پارک — گریه به دور از قبلی اعیاد زمانی که گروه های زیادی را جمع در ساحل و یا در یک سالن.

“معمولا در L. A. عید همه چیز واقعا بزرگ است. آنها بسیار اجتماعی وجود دارد بسیاری از مسائل در رفتن” فیض گفت.

“عید زمان جشن و جامعه” او ادامه داد. “آن را احساس کمی غم انگیز است.” پیش از تعطیلات Alioune Ndong یک خیاط در Mbour سنگال گفت: “نمی دانم او چگونه می توانیم یک عید و جشن و از دولت خواست برای کمک به مبارزه خانواده.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de