بمبئی: قطار حومه خدمات ضروری کارگران خدمات برای شروع امروز. بررسی کامل دستورالعمل

راه آهن هند’ مرکزی و غربی راه آهن منطقه در اواخر شب در بیانیه ای گفته است که وزارت راه آهن تصمیم گرفته است برای شروع را انتخاب کنید و حومه خدمات بیش اصلی و بندرگاه خطوط بمبئی از امروز.

بمبئی حومه خدمات است که همچنین تاسیسات شهرستان خواهد شد با این حال کار برای مردم و کارکنان در ارتباط با خدمات ضروری است.

راه آهن نیز گذاشته دقیق مجموعه ای از دستورالعمل ها است که افرادی که سفر در محلی قطار بمبئی باید به دنبال.

در ابتدا در مجموع 1.25 لاخ ضروری کارکنان(از جمله 50 هزار نفر در غرب راه آهن) به عنوان مشخص شده توسط دولت در حال انتظار برای سفر با این قطار.

در حومه بمبئی شبکه گسترش می یابد از Churchgate به Dahanu در غرب راه آهن مسیر و از Chhatrapati Shivaji Maharaj پایانه (CSMT) به Kasara و خپلی مرکزی راه آهن اصلی خط.

مرکزی راه آهن نیز اجرا می شود خدمات از CSMT به Mahim و پنول در بندر خط از تانه به واشی و پنول در ترانس-بندرگاه خط و همچنین عمل Belapur-Seawood-Kharkopar خط.

نکات مهم و دستورالعمل ها:

  • این قطار محلی خدمات را برای عموم مردم و افرادی که به عنوان ضروری کارکنان توسط دولت ایالتی ماهاراشترا اجازه خواهد داشت به هیئت مدیره thses محلی قطار.
  • هر دو مرکزی و غربی راه آهن باز خواهد شد برخی رزرو ویندوز به طوری که مردم رفت و آمد در این قطار قادر به خرید بلیط.
  • خدمات ضروری کارکنان می توانند برای خرید بلیط تنها پس از نشان دادن خود دولت کارت شناسایی.
  • راه آهن نیز استقرار نیازها/GRP در ایستگاه های مختلف است.
  • مردم خواهد بود و اجازه ورود به ایستگاه تنها پس از نشان دادن کارت شناسایی خود را به عنوان مشخص شده توسط دولت به دولت. کارکنان صادر خواهد شد QR بر اساس E-عبور می کند که همچنین برنامه نویسی رنگ به enableswifter بلیط چک کردن.
  • راه آهن انجام خواهد شد چند دور از چک کردن مطمئن شوید که تنها ضروری کارکنان باید هیئت مدیره در این قطار.
  • راه آهن خواسته است تا دولت به اطمینان حاصل شود که همه کسانی که allowd به travelare پزشکی مناسب و نمی آیند از مهار منطقه.
  • اجازه می دهد تا کافی اجتماعی فاصله در این مربیان تنها 700 نفر اجازه خواهد داشت در هر قطار به جای به طور منظم از 1200 در هر قطار.
  • آمبولانس willbe نگه داشته و در هر ایستگاه به همراه کادر پزشکی به dealwith هر گونه وضعیت اضطراری مربوطه شهرداری شرکت های بزرگ.

زودتر ماهاراشترا سانتی متر Uddhav Thackeray همچنین درخواست PM مودی شروع به محلی قطار در بمبئی برای خدمات ضروری کارکنان مشغول به کار در این شهرستان است.

“قطار محلی باید در عمل برای آن دسته از افرادی که مجاز به رفتن به محل کار در بمبئی منطقه است. آنها می توانند هیئت مدیره این قطار تنها با استفاده از کارت شناسایی خود را,” او گفت:.

محلی قطار در نظر گرفته شده به عنوان راه نجات از بمبئی به بیش از 8 میلیون نفر سفر در آنها هر روز. مرکزی و غربی راه آهن کار بیش از 3000 خدمات در مسیرهای حومه روزانه.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>