یک sero-شيوع مطالعه انجام شده توسط Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) در 6,936 مردم از سه شهرداری بخش نشان داد که 57 درصد از شرکت کنندگان در محله های فقیرنشین شده بود در معرض و توسعه آنتی بادی علیه SARS-CoV-2 ویروس.

این در مقابل 16 درصد از کسانی که مورد آزمایش قرار مسکونی در جوامع است.

BMC انجام این بررسی با تاتا موسسه تحقیقات بنیادی و Niti Aayog. از 8,870 مردم را هدف قرار 6,936 شد و در نهایت تست شده است.

سه بخش است که مورد مطالعه قرار گرفتند عبارتند از Dahisar, Matunga و Chembur و در میان کسانی که مورد آزمایش شامل تعداد مساوی از زنان و مردان در زاغه و غیر زاغه نشينان و افراد در گروه سنی بین 10 ساله و به شهروندان ارشد.

تراکم بالای جمعیت, کمبود اجتماعی فاصله و مشترک مانند آب و برق مشترک توالت می تواند مسئول از جمله قرار گرفتن در معرض بالا و sero-شيوع در محله های فقیرنشین در برابر جوامع مسکن.

اما شيوع آنتی بادی شد حاشیه های بالاتر در زنان, هر چند به سن عاقلانه شيوع قابل مقایسه در سراسر سه بخش.

“با در نظر گرفتن هم زمان شيوع و سوابق از BMC در گزارش مرگ و میر ناشی از عفونت و مرگ و میر است به احتمال زیاد بسیار کم (0.05 تا 0.10%). در میان دیگران این را می توان به موثر مهار تلاش ها و اقدامات فعال برای منزوی کردن علامتی موارد توسط باشگاه گفت:” این گزارش.

ماهاراشترا است ومیگوید نسبت به ضبط 4,00,000 موارد از رمان coronavirus. این حالت باعث می شود تا نزدیک به یک چهارم از تعداد موارد در سراسر هند است.در روز سه شنبه Covid-19 شمارش در ماهاراشترا رز به 3,91,440 با 7,717 موارد جدید.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر