Mumbai, مستند ممکن است ادامه, نکات Thackeray به عنوان coronavirus موارد صلیب 53,000

Coronavirus موارد در ماهاراشترا در افزایش مداوم. دولت شاهد بزرگترین افزایش COVID-19 تعداد در 24 ساعت گذشته — 3,607 مردم باید آزمایش مثبت برای ویروس. تعداد کل coronavirus موارد در دولت رشد شاخص نزدیک به 1 لاخ-خوانده شده را علامت. شمار تلفات ناشی از این ویروس همچنین عبور 3,500.

در میان انفجار بزرگ از COVID-19 موارد این هفته ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray اشاره کرد که coronavirus مستند ممکن است مجبور به تمدید اگر مردم نمی به دنبال دستورالعمل. “مستند به ادامه اگر این (عدم تبعيت از هنجارها) اتفاق می افتد,” او گفت:. دولت قبلا اعلام شده مستند تا پایان ژوئن به کاهش گسترش ویروس. چند هنجارهای شده اند آرام به

به راه اندازی مجدد فعالیت های اقتصادی در کشور است که به حرکت آمد و با توجه به مستند های ماهاراشترا دولت راه اندازی شد ‘ماموریت شروع دوباره” در ماه ژوئن.

رئیس جمهوری خواست مردم برای جلوگیری از ازدحام و حفظ اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای به مبارزه با COVID-19. “ویروس تهدید هنوز هم ادامه دارد اما ما نیاز به شروع فعالیت های اقتصادی. فضای فیزیکی فعالیت اجازه داده شده برای سلامتی شما و نه به از بین بردن آن,” او گفت:.

“من مطمئن هستم مردم را به گوش دولت قوانین و دستورالعمل های پس از آن است که مراقبت از رفاه خود را,” او اضافه شده است.

Thackeray همچنین درخواست دولت مرکزی به سر حومه بمبئی خدمات راه آهن. در ابتدا تنها ضروری ارائه دهندگان خدمات مجاز خواهد بود به رفت و آمد قطار. “حتی در حال حاضر بسیاری از آنها قادر به سفر به دلیل عدم وجود حمل و نقل,” او گفت:.

ماهاراشترا عمومی وزیر بهداشت راجش Tope در روز پنج شنبه گفت: 500 اضافی تخت ICU در دسترس خواهد بود در عرض یک هفته در بمبئی. بمبئی به تنهایی تایید 53,000 coronavirus موارد است. بیش از 1500 نفر تست مثبت برای این ویروس در پایتخت مالی در روز پنج شنبه.

در سمت روشن ماهاراشترا بهبود یافته بهبود نرخ coronavirus بیماران در این ماه است. نزدیک به 48 درصد از کل coronavirus شده اند درمان. در حالی که تعداد فعال coronavirus بیماران ایستاده در 47,980 تعدادی از بهبود بیماران افزایش یافته است به 46,078.

هند COVID-19 تعداد دفعات مشاهده شده بزرگنمایی به 297,535 امروز. ویروس کشنده ادعا کرده 8,498 در کشور زندگی می کنند.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>