بمبئی محلی امروز شروع می شود: E-عبور قطار زمان می دانیم که قوانین جدید از سفر

پس از فاصله دو و نیم ماه های مرکزی و غربی راه آهن رزومه قطار محلی خدمات در بمبئی از امروز. تعداد محدودی از قطار حومه مجاز در آهنگ. اما قطار خدمات در دسترس خواهد بود برای عموم راه آهن در بیانیه ای گفت. تنها ضروری ارائه دهندگان خدمات شناسایی شده توسط دولت و Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) مجاز خواهد بود به سفر با قطار محلی.

مرکزی راه آهن اجرا خواهد شد 200 قطار خدمات بر خط اصلی — بین Chhatrapati Shivaji Maharaj پایانه به قهوهای مایل به زرد, Kalyan, کرجت و Kasara و بندر line — Chhatrapati Shivaji Maharaj پایانه و پنول بیانیه ای گفت:. غربی راه آهن اجرا خواهد شد 73 جفت حومه خدمات از جمله هشت جفت بین ویرر و Dahanu جاده آن بیشتر گفت. این قطار از اجرا خواهد شد 05:30 صبح تا 11:30 pm.

حدود 1.25 لاخ کارکنان از خدمات ضروری از دولت انتظار می رود به رفت و آمد با این خدمات محدود. بلیط رزرو با نشان دادن دولت کارت شناسایی.

تنها کسانی که با کارت شناسایی معتبر خواهد بود و مجاز به ورود به ایستگاه محل. سپس یک QR بر اساس e-تصویب ارائه خواهد شد به کسانی که در حال سفر برای راحت تر بلیط چک کردن.

پرسنل راه آهن نیروی حفاظت (RPF) و پلیس ایالتی خواهد بود مستقر در ایستگاه های مختلف است. وجود خواهد داشت چند دور از چک کردن برای اطمینان از تنها ضروری ارائه دهندگان خدمات در حال سوار شدن به قطار.

ظرفیت محدود: برای حفظ اجتماعی فاصله راه آهن در حال برنامه ریزی اجازه می دهد تا 700 مسافر در قطار محلی. معمولا یک قطار محلی می تواند حمل 1200 مسافر. دولت باید اطمینان حاصل شود که همه کسانی که مجاز هستند به مسافرت پزشکی مناسب هستند و نمی آیند از مهار منطقه.

آمبولانس را نگه داشته می شود در هر ایستگاه به همراه کادر پزشکی برای مقابله با هر گونه وضعیت اضطراری توسط شهرداری شرکت کرد.

راه آهن خواسته است تا دولت به تلو تلو خوردن در اتاق زمانبندی برای جلوگیری از ازدحام در ایستگاه های. وجود خواهد داشت نه هر فروشنده دوره گرد وجار زن در ایستگاه. اتومبیل را نمی خواهد اجازه پارک در 150 متر است.

بمبئی قطار محلی خدمات بودند به حالت تعلیق در ماه مارس برای جلوگیری از گسترش COVID-19. بمبئی بدترین ضربه coronavirus همه گیر در هند با بیش از 53,000 موارد است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>