بمبئی محلی: راه آهن به اجرا 350 قطار از فردا می گوید: Piyush Goyal

راه آهن هند تصمیم گرفته است به گسترش بمبئی قطار محلی خدمات به 350 از جمعه گفت: اتحادیه راه آهن وزیر Piyush Goyal امروز.

از 1 ژوئیه آهن مرکزی و غربی راه آهن به اجرا اضافی 150 و 148 خدمات محلی به ترتیب در بمبئی راه آهن هند در بیانیه ای گفت.

150 خدمات بیشتر اضافه خواهد شد به خدمات موجود ساخت این تعداد به 350 خدمات از 1 جولای. تعدادی از خدمات ممکن است اصلاح شده به عنوان در هر مورد نیاز به اطمینان حاصل شود اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

“ضروری کارکنان از جمله کسانی که از مرکز آن دفاع راج Bhavan اجازه خواهد داشت در این قطار محلی در حال حاضر و با کلی مسافر در عین حال” Goyal اضافه شده است.

این قطار را متوقف در ایستگاه های بزرگ تنها به عنوان که سریع محلی. در بندر خط این قطار را متوقف در ایستگاه های بزرگ تنها.

قبل از آن در 15 ژوئن هر دو راه آهن در مناطق است که تهیه کردن به بمبئی تا به حال سر خود را انتخاب کنید و حومه خدمات ضروری کارکنان تنها شناسایی شده توسط دولت.

این بیانیه همچنین گفت که علاوه بر کارکنان دیگر دسته بندی های تعریف شده توسط وزارت امور مانند دفاع, کارکنان, کارکنان دیگر دولت مرکزی نیز مجاز به سفر به منظور کار در محلی قطار.

راهنمای سفر ضروری کارکنان تنها:

1) ورود داده خواهد شد و در ایستگاه صرفا از طریق کارت شناسایی ضروری کارکنان به عنوان مشخص شده توسط دولت. بعد از آن در کارکنان صادر خواهد شد QR بر اساس E-عبور می کند که همچنین رنگ برنامه نویسی برای فعال کردن swifter بلیط چک کردن. دولت را تضمین صدور این عبور

2) دولت خواست شده برای اطمینان از تمام کسانی که مجاز به سفر مجاز هستند تنها پس از حصول اطمینان از که آنها از لحاظ پزشکی مناسب و نمی آیند از یک مهار منطقه.

3) برای اطمینان از کافی اجتماعی فاصله در این مربیان بر خلاف آن گنجایش به جای حدود 1200 نفر تنها در حدود 700 اجازه داده می شود در هر قطار.

4) همچنین درخواست شده است که مسافران به دنبال تمام پروتکل ها به عنوان موظف به COVID-19.

5) عمومی درخواست شده است به این باور هر شایعات و نه با عجله به ایستگاه.

در حال حاضر مجموع 200 قطار محلی خدمات در حال اجرا در اطراف بمبئی که 130 خدمات در حال اجرا بین CSMT و Kasara/کرجت/Kalyan/Dombivali/تانه در خط اصلی و 70 خدمات در حال اجرا بین CSMT و پنول در بندرگاه خط گفت: انتشار رسمی.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>