بمبئی: Dharavi نشان می دهد که چگونه به مبارزه با COVID-19. روزانه coronavirus تعداد در سقوط به 10

بمبئی Dharavi که پس از ظهور به عنوان یک COVID-19 کانون این شهرستان در طول اولیه ماه از این بیماری همه گیر در حال حاضر شاهد یک کاهش شدید در تعداد متوسط روزانه موارد است.

آسیا بزرگترین زاغه موفق به پایین آوردن آن روزانه coronavirus تعداد به زیر 10. Dharavi است نه گزارش یک مرگ از بیماری همه گیر کوروناویروس در آخرین هفت روز است. در حالی که Dharavi گزارش به طور متوسط 47 مورد در ماه مه که می آیند به 27 در ماه ژوئن. این دو برابر شدن نرخ بهبود یافته به 44 روز. تقریبا 50% از کل coronavirus موارد بازیافت شده در این منطقه است.

Kiran Dighawkar معاون شهرداری کمیسر BMC G North ward, را پوشش می دهد که Dharavi نسبت ماهاراشترا دولت ‘تعقیب ویروس’ سیاست به پیروزی در نبرد در برابر coronavirus. تهاجمی تماس با ردیابی انزوا و تست کمک کرده بمبئی به کاهش تعداد موارد مثبت. “نزدیک به 6 تا 7 لاخ مردم شده اند به نمایش BMC سلامت کارگران, مطب پزشکان, تلفن همراه, ون, شهرداری داروخانه” Dighawkar گفت.

“ما مشغول به کار در این فرمول از صفحه نمایش حداکثر تعداد زیادی از مردم برای تب سطح اکسیژن و دیگر علائم و آنها را منزوی و تست آنها را فعالانه,” او اضافه شده است.

ماهاراشترا دولت تعیین کرده است تا تب درمانگاه برای شناسایی به مردم نشان علائم عفونت کروناویروس. اگر بیمار نشان می دهد هیچ نشانه ای از او جدا خواهد شد و بلافاصله برای جلوگیری از گسترش این ویروس Dighawkar توضیح داد.

Dharavi در بمبئی مرکزی گزارش شده بود اولین coronavirus مورد در مارس 1, تقریبا یک هفته پس از ملی مستند به اجرا در آمد. از آن پس این منطقه را تبدیل به یک نقطه کانونی از coronavirus همه گیر آن را به عنوان صفحه اصلی به بیش از 8 لاخ مردم است. مقامات نمایش 3.6 لاخ مردم در Dharavi منطقه پس از وقوع پدید آمده است. تعداد کل موارد مثبت در Dharavi می ایستد در 1,912 به عنوان در ژوئن 7.

“من فکر نمی کنم که وجود خواهد داشت یک افزایش در تعداد از این به بعد به عنوان ما به طور مداوم غربالگری بیشتر و بیشتر مردم و حصول اطمینان از جداسازی بسیاری از مردم است. ما را حفظ خواهد کرد انجام است که تا زمانی که وجود دارد صفر موارد در Dharavi,” Dighawkar گفت: Hindustan Times.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>