بمبئی متولد میلیاردر صندوق برادران دانشگاه آکسفورد جدیدترین کالج

لندن: هند متولد برادران روبن هستند که در میان ثروتمند ترین بازرگانان در انگلستان را اهدا 80 میلیون پوند برای ایجاد یک برنامه کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی و کارشناسی در دانشگاه آکسفورد جدیدترین کالج, دانشگاه گفت: در روز پنج شنبه.

دیوید و سایمون روبن به تازگی رتبه بریتانیا دوم-ثروتمندترین میلیاردرهای با ثروت از 16 میلیارد پوند در “ساندی تایمز” سالانه لیست غنی ساخته شده “تحول هدیه” به پارک کالج تاسیس این دانشگاه در سال گذشته است.

دانشگاه گفت که در به رسمیت شناختن “تاریخی هدیه” از روبن بنیاد کالج در حال حاضر مجموعه ای برای تبدیل شدن به “روبن کالج”.

“در حال حاضر همه گیر شده و فقط چگونه حیاتی آن است که برای دسترسی به بهترین تحقیقات پزشکی و علمی فکر کردن و” روبن خانواده در بیانیه ای گفت.

“خوشبختانه در انگلستان ما برخی از بهترین ذهن در جهان مشغول به کار در برخی از مهمترین و برجسته موسسات دانشگاهی. ما امیدواریم که که این موقوفه برای روبن کالج کمک خواهد کرد که نگه داشتن دانشگاه آکسفورد در جهانی مقدم تحقیقات در زمینه های حیاتی محیط زیست تغییر هوش مصنوعی و یادگیری ماشین و تلفن همراه زندگی در نتیجه کمک به بهبود زندگی میلیون ها نفر از مردم را به آینده” گفتند.

با توجه به استقبال اول دانش آموزان خود را در پاییز 2021, روبن کالج می گوید آن را در حال حاضر جذب برجسته خط دانشگاهی همراهان. دانشگاه 39th کالج – برای اولین بار 30 سال ایجاد شده بود به عنوان یک پایگاه جدید برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی که مشتاق به آغوش فرصت های میان رشته ای ارز و اعمال تحقیقات خود را به آدرس کلید چالش های آینده.

کالج می گوید هدف آن ایجاد بینش جدید به بزرگترین پرسش از زمان ما با آوردن دانشگاهیان به طور سنتی از رشته های مختلف با هم به کار بر روی به چالش کشیدن موضوعات و به اشتراک گذاری دانش خود را با این دانشکده را دانشجویان تحصیلات تکمیلی. اولیه تحقیقات تم عبارتند از: هوش مصنوعی و یادگیری ماشین; روانشناسی; سلولی و زندگی که شامل کار مداوم در درک Covid-19 و زمان همه گیر.

“به لطف فوق العاده ای سخاوت از روبن, خانواده, روبن, کالج را به پیوستن به صفوف طبقه از دانشگاه آکسفورد گفت:” پروفسور لوئیس Richardson-معاون دانشگاه آکسفورد.

“در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری جامعه ما نیاز نسل جدید و تحصیل کرده از محققان برای پرداختن به چالش های جهانی است که فراتر از مرزهای ملی. این هدیه نشان دهنده رای اعتماد در آکسفورد رأی اعتماد به نفس در قدرت از تحقیقات برای حل مشکلات اجتماعی و بالاتر از همه رأی اعتماد به نفس در آینده است.”

این روبن بنیاد اهدای گسترش موجود روبن, برنامه بورس تحصیلی است که تاسیس شد در سال 2012 برای محروم دانشجویان مقطع کارشناسی. این برنامه در حال حاضر نیز شامل آکسفورد-روبن تحصیلات تکمیلی کمک هزینه تحصیلی برای دانش آموزان است.

لیزا روبن متولی از روبن بنیاد گفت: “روبن بنیاد حمایت کرده دانشگاه آکسفورد برای سال های بسیاری با آن برنامه کمک هزینه تحصیلی برای حمایت از کسانی که از محروم پس زمینه.

“ما خوشحال هستیم که به ما بیشتر روابط با دانشگاه از طریق این بنیاد ایجاد جدید روبن کالج تبدیل خواهد شد که بخشی از آکسفورد زندگی در ابد همراه با افزایش بیشتر دانش وقف.”

واقع در یک مجموعه از ساختمان های تاریخی رادکلیف علم کتابخانه سایت روبن کالج است که گفته می شود در قلب دانشگاه علوم منطقه است. این ساختمان در حال حاضر تحت نوسازی برای ایجاد یک سایت مرکزی برای این دانشکده را دانشجویان تحصیلات تکمیلی.

در تکمیل 2021, کالج جدید امید به ارائه در دسترس و امکانات مدرن و انعطاف پذیری فضاهای آرام مطالعه گروه همایش ها و سمینارها و کارگاه های آموزشی عمومی رویدادها و مناسبت های اجتماعی.

استاد لیونل Tarassenko رئیس جمهور از کالج افزود: “این هدیه عظیم حمایت از ماموریت ما برای ارائه یک واقعا مشارکتی خانه برای دانشگاهیان و پرورش, جدید, رویکردهای میان رشته ای به مشکلات اهمیت جهانی است که الهام بخش ما دانشجویان تحصیلات تکمیلی.”

روبن کالج, گفت: آن را در حال آماده سازی برای شروع به جذب اولین گروه از دانشجویان فارغ التحصیل این ماه سپتامبر آماده برای پذیرش در پاییز 2021.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>