بمبئی-احمدآباد گلوله قطار پروژه: دولت allots ₹5,600 کرور

بمبئی: اتحادیه دولت اختصاص داده شده است 5,600 کرور برای بمبئی-احمدآباد گلوله قطار پروژه مالی 2020-21. نارندرا نخست وزیر می خواهد به کامل ‘پروژه رویایی” توسط 2022 به مناسبت 75 سال از استقلال است.

جدا از این مرکز سهم نیز وجود دارد که حرکت به 5,000 کرور از ماهاراشترا و گجرات. ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray روز سه شنبه تشبیه گلوله قطار پروژه به یک “فیل سفید” گفت: تصمیم بر آن گرفته خواهد شد تنها پس از او متقاعد شده است آن را تقویت و توسعه صنعتی از دولت است.

“خواهد شد که سود از گلوله قطار ؟ چگونه تجارت و صنعت در ماهاراشترا افزایش به دلیل آن است ؟ اگر آن است که مفید به من را متقاعد کند و سپس اجازه دهید بروید و قبل از اینکه مردم و تصمیم می گیرید چه به” توافق هسته ای تا به حال به نقل از این وزیر عنوان کرد و گفت.

در بودجه سخنرانی شنبه گذشته اتحادیه وزیر دارایی Nirmala Sitharaman برجسته که قطار با سرعت بالا بین بمبئی و احمدآباد خواهد بود “به طور فعال به دنبال”.

به 508 کیلومتر-بلند بالا-سرعت راهرو قطع خواهد شد زمان سفر بین دو شهر را به حدود سه ساعت و 12 ایستگاه. از 508.17 متر-طول گلوله راهرو قطار 155.76 متر خواهد بود در ماهاراشترا 348.04 متر در گجرات و 4.3 متر در Dadra and Nagar Haveli.

نارندرا نخست وزیر و همتای ژاپنی شینزو آبه در 14 سپتامبر 2017 گذاشته پایه و اساس سنگ از Mumbai-احمدآباد گلوله قطار پروژه تخمین زده شده است که به هزینه 1.08 لاخ کرور.

-با ورودی از PTI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im