Mulvaney می گوید ما ‘جان’ به صورت قانونی مهاجران به تقویت اقتصاد: گزارش

“ما از جان گذشته — ناامید — برای بیشتر مردم” Mulvaney گفت: در این گردهمایی در انگلستان است. “ما در حال اجرا هستند از مردم به سوخت رشد اقتصادی است که ما تا به حال در کشور ما بیش از چهار سال گذشته. ما باید بیشتر مهاجران است.”

Mulvaney نظرات در مهاجرت بودند نشان داد در پی یک سخنرانی جداگانه در انگلستان و همچنین اولین گزارش پست که در آن او به نام جمهوری خواهان برای نادیده گرفتن کسری بودجه تحت رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpChasten Buttigieg: ‘من در برخورد با امثال Rush Limbaugh تمام زندگی من’ قانونگذاران رنگ تصاویر مختلف از مغلوب ساختن پیشی جستن ‘فرصت منطقه’ برنامه ما باید به نوبه خود نه به ما سر از اثر صدمات ناشی از ضربه مغزی بیشتر.

“حزب من بسیار علاقه مند به کسری که وجود دارد این است که یک دموکرات در کاخ سفید است. بدترین چیزی که در تمام جهان است که کسری زمانی که باراک اوباما, باراک حسین ObamaMeghan مک کین پس از Gaetz می گوید تهمت باید عفو راجر سنگ: ‘Oh come on’ مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال فاصله اقتصاد قوی از سیاست های اوباما در کاخ سفید گزارش تپه صبح روز سه گزارش – دموکرات دوک آن را در طول نوادا بحث بیشتر شد رئیس جمهور. سپس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور شد و ما بسیار کمتر علاقه مند به عنوان یک حزب” Mulvaney گفت: در اتحادیه آکسفورد.

تبلیغات

Mulvaney نظرات در مورد مهاجرت به نظر می رسد برای قرار دادن او را در تقابل با دیگر مقامات دولت از جمله کاخ سفید مشاور استفان میلرStephen MillerTrump بافندگی به عنوان flashpoint در آلاباما در سنای نبرد استفان میلر دایی می گوید او اهدا شده به نرم افزار-پناهنده گروه به عنوان یک هدیه عروسی تهمت حضور استفان میلر عروسی در هتل بین المللی ترامپ بیشترکه گرفته گام به قطع هر دو قانونی و غیر قانونی مهاجرت.

اما با توجه به پست نقد و بررسی ضبط شد که نه ساخته شده در دسترس عموم Mulvaney برجسته امتیاز مهاجرت مبتنی بر سیستم از کشورها مانند کانادا و استرالیا که تهمت ستایش است در گذشته است.

مطالعات متعددی هشدار داد که اقتصاد آمریکا بیشتر خواهد شد نیاز به نیروی کار مهاجر به نگه داشتن در حال گسترش به عنوان بسیاری از کارگران آمریکایی رها کردن بازار کار با توجه به سن و اتوماسیون و عوامل دیگر.

یک مقاله منتشر شده در ماه اوت توسط موسسه سیاست مهاجرت گفت که افزایش مهاجرت می شود به احتمال زیاد به طور کلی به نفع اقتصاد در حال تغییر بازار کار اما “این می تواند تاثیر منفی برخی از کم و کارگران ماهر که در حال حاضر سخت شده است, آمار و فن آوری, تغییر, جهانی شدن و تضعیف اتحادیه های کارگری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>