MTR فروشگاه در حال حاضر در Swiggy به ارائه محصولات کلیدی

MTR مواد غذایی با همکاری Swiggy برای ارائه مواد غذایی و ملزومات از هر دسته را تحت نام تجاری نمونه کارها. این حرکت توسط هر دو علامت های تجاری است که برای اطمینان از آخرین مایل اتصال از مواد غذایی به مصرف کنندگان خود را در میان COVID-19 شیوع در کشور است.

مشارکت خواهد اجازه می دهد تا مصرف کنندگان به خرید MTR محصولات مواد غذایی در حال حاضر به راحتی در دسترس از طریق MTR فروشگاه ها و شهری Kirana زبانه های موجود در Swiggy برنامه. فروشگاه در حال حاضر حمل کلیدی MTR محصولات از تمام دسته ها تحت نام تجاری از جمله masalas خالص و ادویه جات ترشی جات آماده به خوردن وعده های غذایی برنج idli, راوا idli, dosa, upma و دیگر صبحانه مخلوط نوشیدنی ها و دیگران است.

“این بسیار مهم است برای ما برای اطمینان حاصل شود که مصرف کنندگان ما باید یک منبع مداوم از محصولات ما است. با تحویل خانه شاهد یک افزایش قابل توجه در این همکاری با Swiggy ما را قادر به رسیدن به یک اکثریت. با Swiggy گسترده بیش از حد محلی رسیدن به این همکاری طبیعی بود یکی برای ما می گوید:” سانجی Sharma, مدیر عامل شرکت MTR غذاهای Pvt. Ltd در آزادی.

Swiggy خواهد شد منبع محصولات از MTR توزیع کنندگان مواد غذایی ذکر شده بر روی پلت فرم برای اطمینان از استفاده صحیح از محصولات. فروشگاه در حال حاضر زندگی در بنگلور خواهد شد و در دیگر مترو و درجه 2 شهرستانها در چند روز. “همه تحویل مدیران در این بازار را تحت آموزش خاص هماهنگ توسط MTR غذاهای تیم احتیاطی آنها نیاز به در حالی که ساخت و تحویل به اطمینان از ایمنی کامل تحویل افراد و همچنین به عنوان محصولات. “ما” بدون تماس ” تحویل از ویژگی های است که می تواند availed تمام پیش پرداخت سفارشات خود ادامه خواهد داد برای کمک به هر دو به مشتریان و تحویل همکاران حفظ یک فاصله امن است. می گوید:” Vivek Sunder, COO – Swiggy.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>