MTR مواد غذایی را فراهم می کند آماده برای خوردن غذا بسته برای حرفه ای بهداشت و درمان

MTR غذاهای خصوصی محدود است و انجام آن بیت در مبارزه با COVID-19. 90 سال بنگلور-بر اساس شرکت است که ارائه آماده به خوردن وعده های غذایی به پزشکان و کادر پزشکی در بیمارستان های مبارزه با این بیماری همه گیر.

“در سراسر کشور مستند قبل از آن یک سری از سفر از محدودیت منجر به اختلال در زنجیره تامین” می گوید: Sanjay Sharma, مدیر عامل شرکت MTR مواد غذایی. “ما در حال کمک به مواد غذایی مورد نیاز از متخصصان مراقبت های بهداشتی. تا تاریخ MTR غذاهای ارائه شده بیش از 20 ، 000 آماده به خوردن وعده های غذایی از برنج کاری, لیمو برنج, sambar برنج رسام برنج bisibelebath و pongal.”

سانجی می گوید: برای پاسخگویی به نیاز تولید آماده به خوردن وعده های غذایی بود همگانی در MTR مواد غذایی تولید “با وجود مواجهه با کار چالش ها در روز اول از مستند.” بسته توزیع شد بیش از دو هفته گذشته در سه محموله.

“ما احساس آن ضروری به مرحله و ارائه پشتیبانی ما در هر راه ممکن است. ما با نزدیک شدن به کنفدراسیون صنایع هند (CII) کارناتاکا و ارائه کمک ما. بیمارستان ها با نزدیک شدن به دولت های اضافی برای حمایت غذایی و دولت در نوبه خود متصل شده و آنها را با ما. ما بسیار خوشحالیم که برای کمک به” سانجی می گوید.

“همانطور که در حال حاضر این وعده های غذایی را به تنها بیمارستان ویکتوریا و وانی Vilas زنان و کودکان بیمارستان. ما قصد داریم برای حفظ یک منبع مداوم از ما ready-to-eat بسته به آدرس درخواست های آینده.”

صحبت از انتشار فوق العاده آماده به خوردن مواد غذایی بسته ها در سوپر مارکت ها به جزر و مد بیش از کمبود غذا سانجی می گوید: “این غذا بسته ایمن و مناسب مواد غذایی گزینه است. آن را یکی از اولویت ما محصولات در این زمان. ما در حال اجرا تولید ما طبق برنامه های معمولی ما و محصولات در انبار برای مصرف کنندگان به خرید در سراسر اصلی ما بازار, از فروشگاه های خرده فروشی و آنلاین است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>