MSNBC کریس ماتیوز دچار سردرگمی کارولینای جنوبی دموکراتیک سنا نامزد با رییس تیم اسکات

در حالی که در هوا در طول یک مغلوب ساختن پیشی جستن رالی در کارولینای جنوبی MSNBC کریس ماتیوز اشتباه S. C. دموکرات سنا نامزد Jamie Harrison با سن. Tim Scottتیموتی (Tim) یوجین ScottGOP کست ساندرز به عنوان 2020 boogeyman تیم اسکات: ساندرز خواهد بود سخت ترین رقیب برای مغلوب ساختن پیشی جستن به رای قانون به مجازات فدرال جرم و جنایت نفرت بیشتر (R-S. C.) هر دو از آنها سیاه و سفید هستند.

“من می بینم شما ایستاده وجود دارد بعد پسر شما در حال رفتن به ضرب و شتم شاید” ماتیوز گفت: به هریسون در حالی که دوربین در یک قاب اسکات و بهداشت ، لیندزی گراهاملیندسی Olin GrahamTrump upends بحث نظارت مبارزه تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – مغلوب ساختن پیشی جستن بر ما coronavirus خطرات: “ما بسیار آماده برای این” نظارت مبارزه ظهور به عنوان هوش flashpoint بیشتر (R-S. C.).

ماتیوز میزبان “بیس بال” بود بلافاصله تصحیح دیگر مجریان قبل از تحقق او با مخلوط کردن دو S. C. سیاستمداران است.

تبلیغات

“اشتباه بزرگ هویت اشتباه ببخشید” ماتیوز گفت.

ماتیوز زده است جنجال در هفته های اخیر که منجر به چند تماس برای استعفای خود را و یا شلیک از شبکه.

پس از کارولینای جنوبی بحث ماتیوز فشرده بهداشت ، الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenBloomberg: “من قصد دارم به ماندن درست به پایان تلخ’ دموکراتیک اولیه مسابقه یادداشت: بایدن به دنبال احیای در کارولینای جنوبی ساندرز دارای 13-نقطه سرب در فاکس نیوز نظرسنجی بیشتر (D-جرم.) چرا او معتقد بود یک زن بود که متهم سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ از اعمال فشار او را به سقط جنین در حالی که او یک کارمند برای شرکت خود را.

در اوایل این ماهماتیوز تشبیه بهداشت ، برنی ساندرزسناتور SandersBloomberg: “من قصد دارم به ماندن درست به پایان تلخ’ دموکراتیک اولیه مسابقه یادداشت: بایدن به دنبال احیای در کارولینای جنوبی ساندرز باعث می شود پرونده بایدن پیش از SC اولیه بیشتر‘s (I-Vt.) تعیین کننده برنده شدن در نوادا قفقاز به تهاجم نازی ها به فرانسه در سال 1940 نقشه کشی بسیار زیاد انتقاد از کسانی که به ذکر ساندرز یهودی است و بسیاری از اعضای خانواده اش کشته شده در هولوکاست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>