MSNBC کریس ماتیوز غایب از هوا میان آزار و اذیت جنسی اتهامات

دیرین MSNBC میزبان کریس ماتیوز غایب از شبکه پوشش زنده از کارولینای جنوبی اولیه در روز شنبه یک روز پس از متهم به آزار و اذیت جنسی توسط GQ نویس لورا باست.

در میان دیگر اتهامات باست در یک GQ نظر قطعه منتشر شده جمعه ادعا کرد ماتیوز گفت: شبکه آرایش هنرمند به “نگه داشتن قرار دادن آرایش در او” و پرسید: “چرا من در عشق با شما نشده است؟”

“در سال 2016 حق قبل از من تا به حال به خود را نشان می دهد و صحبت در مورد روابط جنسی-حمله به اتهامات علیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستندونالد جان TrumpRatcliffe rebuts انتقاد بیش تجربه برای DNI نامزدی در دنباله: Steyer را با صدای تلپ افتادن یک هشدار به بلومبرگ بایدن سیاهی پیروزی در کارولینای جنوبی: “ما بسیار زنده’ بیشترماتیوز بیش از نگاه من در آرایش صندلی در کنار او و گفت: “چرا من در عشق با شما و در عین حال,'” باست نوشت. “زمانی که من عصبی خندید و گفت: هیچ چیز او را دنبال کرد تا به هنرمند آرایش. ‘نگه داشتن قرار دادن آرایش در من سقوط در عشق با او.'”

تبلیغات

“بار دیگر او ایستاده بود بین من و آینه و قدردانی قرمز لباس من پوشیده بود برای این بخش. ‘شما بیرون رفتن امشب ؟” او پرسید. من گفت: من نمی دانم و او گفت: — دوباره به هنرمند آرایش — ‘مطمئن شوید که شما پاک کردن صورت خود را پس از نشان می دهد. ما اصلا او را تشکیل می دهند بنابراین برخی از مرد در یک بار می تواند در نگاه او بود'” باست نیز نوشت.

“من کاملا مطمئنم که رفتار نمی کند و به سطح افزایش غیر قانونی آزار و اذیت جنسی,” او اضافه شده است. “اما آن را تضعیف توانایی من برای انجام کار من هست. و پس از من منتشر شده داستان در مورد آن حتی اگر من نام او را از ده ها تن از مردم رسیده به می گویند که آنها دقیقا می دانستند که در آن بود.”

تبلیغات

ماتیوز 74 است که میزبان “بیس بال” برای بیش از 20 سال بوده و ثابت از MSNBC را پوشش سیاسی در طول حوادث بزرگ بوده مرکز جنجال در روزهای اخیر با اظهارات مقایسه بهداشت ، برنی ساندرزسناتور SandersWinners و بازنده از کارولینای جنوبی اولیه 5 takeaways از کارولینای جنوبی اولیه در دنباله: Steyer را با صدای تلپ افتادن یک هشدار به بلومبرگ بیشتر (I-Vt.) تعیین کننده برنده شدن در نوادا قفقاز به نازی ها در نظر گرفتن فرانسه در سال 1940.

انتقاد ریخت و به سرعت در رسانه های اجتماعی بیش از متیوز با استفاده از قیاس به عنوان آن مربوط به Sanders. سناتور و دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد یهودی است و بسیاری از خانواده اش درگذشت در هولوکاست.

مایک کسکا که در خدمت به عنوان ساندرز 2020 مدیر ارتباطات بود و در میان ماتیوز منتقدان.

ماتیوز عذرخواهی برای مقایسه دوشنبه گذشته در هوا اما سابق speechwriter برای جیمی کارتر,جیمی CarterA به ندرت استفاده می شود خوب می تواند محدود کردن گسترش coronavirus به ایالات متحده 6 راه اصلی مبارزه با سفت کردن دموکرات ها برای سقوط کلی انتخابات تپه صبح روز سه گزارش – دموکرات دوک آن را در طول نوادا بحث بیشتر بر داشت خود را در آب داغ دوباره پس از گیج کننده دموکراتیک سنا نامزد Jaime هریسون (S. C.) برای سن. Tim Scottتیموتی (Tim) یوجین ScottSunday پیش نمایش نشان می دهد: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آماده پاسخ میان شیوع کروناویروس; جو بایدن باعث می شود صورت خود را قبل از سه شنبه MSNBC کریس ماتیوز دچار سردرگمی کارولینای جنوبی دموکراتیک سنا نامزد با رییس تیم اسکات چرا جمهوریخواهان بهتر از دموکرات ها برای آمریکایی های سیاه و سفید بیشتر (R-S. C.) در یک کلیپ که به سرعت ویروسی رفت و منجر به بیشتر آنلاین انتقاد.

تپه رسیده به MSNBC برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>