MSNBC مهمان دهید خونین گفت: “بسیاری از مردم در نظر Meghan Markle ‘پنج کلیک تا از تریلر سطل زباله’

یک MSNBC مهمان گرفتن گرما آنلاین گفت: پس از طی یک بخش بر روی شبکه است که “بسیاری از مردم” در نظر Duchess of Sussex, Meghan MarkleMeghan MarkleMegxit تهمت و نسل تقسیم شاهزاده هری مقصر ‘قدرتمند’ رسانه ها به صورت پله به دور از royals هری و مگان به عنوان سلطنتی دیگر دریافت پول از خانواده سلطنتی بیشتر به “پنج کلیک تا از تریلر سطل زباله.”

با توجه به BuzzFeed, اخبار لحظه ای آمد و در طول نگار ویکتوریا مدر در ظاهر در MSNBC زندگی می کنند در صبح روز شنبه.

او تا به حال شده است به اشتراک گذاری موقعیت خود را در Markle و شاهزاده هری سفر اخیر خود به انگلستان ماه پس از دو اعلام کرد آنها خواهد بود به پله از برخی از وظایف خود را به عنوان اعضای خانواده سلطنتی است.

تبلیغات

“من فکر می کنم آنچه واقعا ناراحت انگلیسی عمومی است که Meghan Markle, که بسیاری از مردم در نظر بگیرید که تنها شما می دانید, پنج کلیک تا از تریلر زباله در واقع تلاش برای بی احترامی ملکه” او گفت: در یک نقطه در ظاهر.

“و ملکه” او ادامه داد: “قابل احترام ترین فرد محترم ترین زن در جهان است.”

این اظهارات باعث ویروسی بک اسلش در رسانه های اجتماعی از تعدادی از کاربران از جمله برخی که احساس مدر در اظهارات به عنوان شواهد زن و شوهر ساخته شده حق انتخاب در پله پایین از نقش خود در خانواده و دیگران که نام او را به اخراج می شود.

با توجه به BuzzFeed News, مدر شناسایی خودش را به عنوان یک “سفر سردبیر Vanity Fair” در توییتر زیستی اما او در واقع با این نسخهها کار در یک دیجیتال اخبار سایت به نام پست هوایی که تاسیس شد Graydon کارتر که قبلا به عنوان سردبیر در Vanity Fair.

او بنا به گزارش misidentified به عنوان یک “غرور نمایشگاه سلطنتی فرشته” در ظاهر او در MSNBC ،

او انتقادی مارکس هدف قرار دادن Markle آمده چند ماه پس از هری مقصر رسانه ها برای او و همسرش تصمیم به قدم به عقب از برجسته نقش در خانواده سلطنتی است.

در اظهارات خود در زمان هری توصیف کرده بود رسانه ها به عنوان “نیروی قدرتمند” در حالی که همچنین با اضافه کردن: “و من امیدوارم که یک روز در جمعی ما برای حمایت از یکدیگر می تواند قوی تر به دلیل این است که خیلی بزرگتر از ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>