MSNBC تحلیلگر می زند کریس ماتیوز برای مقایسه ساندرز پیروزی به تهاجم نازی ها

MSNBC نویسندگان آناند Giridharadas زدم دیرین “بیس بال” میزبان کریس ماتیوز در طول پخش در شبکه یکشنبه پس از ماتیوز در مقایسه بهداشت ، برنی ساندرزسناتور SandersSchiff انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن برای ساخت ‘ادعای’ در مورد روسیه اینتل: “شما خیانت امریکا است. دوباره.’ Buttigieg کمپین ادعای ‘بی نظمی در نوادا قفقاز نظرسنجی: ساندرز آگهی 2020 دموکراتیک زمینه با 28 درصد و پس از وارن و بایدن بیشتر‘s (I-Vt.) پیروزی در نوادا قفقاز شنبه شب به تهاجم نازی ها در فرانسه.

“چرا کریس ماتیوز در این هوا صحبت کردن در مورد پیروزی برنی ساندرز که تا به حال قوم و خویش به قتل در هولوکاست analogizing آن را به نازی فتح فرانسه؟” Giridharadas گفت: در طول یک ظاهر در “AM ” شادی” در اوایل یکشنبه.

“مردم گیر در یک راه تفکر در قرن 20 تفکر از دست رفته چه می گذرد. وقت آن است که برای همه ما به گام تجدید نظر سپیده دم از آنچه ممکن است رک و پوست کنده یک دوره جدید در زندگی آمریکایی” او ادامه داد.

تبلیغات

نظرات خود را در پاسخ به اظهارات متی ساخته شده در مورد ساندرز که یهودی است و اتحاد اقوام که فوت در هولوکاست در طول شبکه را پوشش زنده نوادا قفقاز در روز شنبه.

“من خواندن شب گذشته در مورد سقوط فرانسه در سال 1940” ماتیوز گفت: پس از آن. “و به طور کلی رینو-تماس تا چرچیل و می گوید:” بیش از آن است.’ و چرچیل می گوید: “چگونه می تواند باشد ؟ تو بزرگترین ارتش در اروپا است. چگونه می توانید آن را بیش از؟’ او گفت: “آن را بیش از.'”

سخنان خود مواجه شد با واکنش فوری در رسانه های اجتماعی و خواستار استعفای خود را.

در یک جفت از پیگیری توییت در صبح روز یکشنبه پس از ظاهر خود را در شبکه Giridharadas گفت که او “نیاز به صحبت می کنند حقیقت” در مورد متیوز.

“شما به سادگی نمی تواند نسبت به پیروزی برنی ساندرز که قوم و خویش به قتل رسید در هولوکاست نازی ها شکست از فرانسه,” او نوشت. “این یک لحظه در رسانه ها به رشد و کنجکاو شوند و یا بی ربط است.”

تبلیغات

در ماه های اخیر, MSNBC, دریافت پوش بک از برخی از حامیان ساندرز و همچنین مبارزات انتخاباتی خود بیش از آن را پوشش او.

در اوایل این ماه یک رای دهندگان مردد گفت: شبکه Ari Melber در طول یک مصاحبه زنده است که او حمایت سناتور در مقدماتی نیوهمپشایر “به دلیل MSNBC.”

“من فکر می کنم آن را کاملا بدبینانه می گویند که [دعوت] از دست داده و 50 درصد از رای خود را از [2016] هنگامی که وجود دارد و دو نامزد. در حال حاضر وجود دارد, چند, فوق العاده داوطلبانی که نامزد بزرگ که بزرگ خواهد بود رئیس جمهور ما می توانیم همه پشت گفت: پس از آن.

“این نوع از ‘توقف برنی بدبینی که من شنیده ام از یک تعداد زیادی از مردم — من MSNBC به طور مداوم — که من شنیده ام از تعدادی از مفسران … من عصبانی و به من گفت: “خوب برنی کردم رای من’,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>