اجاره موتور سیکلت شرکت مجموعه رایگان خودرو sanitisation مراکز در بنگلور

Ontrack یک بنگلور مبتنی بر موتور سیکلت اجاره شرکت است که ارائه رایگان خودرو sanitisation خدمات. یک تیم از کارگران که عمدتا متشکل روزانه دستمزد حقوق بگیران که شغل خود را از دست طی دو ماه گذشته آموزش دیده اند برای پاکسازی دو چرخ خودرو-rickshaws و چهار چرخ در چندین پمپ بنزین در این شهر است.

Ontrack بنیانگذاران Harshit Sonthalia می گوید: “به عنوان یک دوچرخه اجاره شرکت وسایل نقلیه ما بودن sanitised قبل و بعد از هر استفاده. ولی ما فکر آنچه در مورد هر کس دیگری ؟ آیا مردم می توانیم به پاکسازی وسایل نقلیه به طور منظم ؟ وسایل نقلیه ما اولین و آخرین چیزی که ما لمس قبل از وارد شدن در داخل یا خارج از خانه کار و یا فروشگاه مواد غذایی. بنابراین ما تصمیم به مقیاس ما sanitising عملیات به توده ها.”

این شرکت دیگر از بنیانگذاران 稲垣康介 kosuke inagaki جین می افزاید: “زمانی که این مستند آغاز شد ما ارائه ما دوچرخه رایگان از هزینه به پلیس و پزشکان و برخی از روزنامه نگاران به عنوان به خوبی.”

این sanitisation تیم مستقر در 12 بنزین تختخواب در شهر (ذکر شده در زیر) از 9 صبح تا 7 بعد از ظهر. Harshit ادعا می کند که تیم ها می توانید یک وسیله نقلیه در 30 ثانیه با استفاده از بیو ارگانیک ضد عفونی کننده تایید شده توسط موسسه تحقیقات صنعتی و سم شناسی.

با توجه به 稲垣康介 kosuke inagaki تیم را sanitised 31,000 وسایل نقلیه است. “برخی از دستمزد روزانه کارگران ما شاغل هستند و قصد بازگشت به شغل قدیمی خود را. بنابراین ما به دنبال افزایش نیروی انسانی. اما بزرگ وجود دارد تقاضا برای sanitisation. من امیدوارم که بیشتر شرکت کنید و سعی کنید تکرار این مدل است.”

این sanitisation سرویس به نام Swachh وهن می تواند availed از 9 صبح تا 7 بعد از ظهر هر روز در 12 نفتی هند پمپ بنزین از جمله این:-

1. 80 فوت جاده اصلی KHB, روستا بازی ها, Koramangala

2. پیر مدرس جاده/Swami Vivekananda جاده Indiranagar

3. Jeevanbhima ناگار Indiranagar

4. بخش 4, HSR طرح جاده کمربندی

5. بخش 2, طرح HSR

6. HAL – Varthur جاده Marathalli

7. کف خیابان سبز گلن طرح Bellandur

8. پنجم صلیب Bilekahalli, Vijaya بانک طرح

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>