اکثر زنان پس از سال 2004 در حال اجرا برای دفتر این سال

بیش از 120 سیاه و سفید و یا, چند نژادی, سیاه, زنان ثبت شده برای انتخابات کنگره در سال 2020 بیشترین تعداد دیده می شود در بیش از یک دهه در این مرکز برای زنان آمریکایی و سیاست (CAWP) را تایید کرد.

CAWP یک واحد در ایگلتون موسسه سیاست در راتگرز که آهنگ های مشارکت سیاسی زنان در این کشور را تایید کرد به تپه روز دوشنبه که حداقل 129 سیاه و سفید و یا, چند نژادی, سیاه 98 دموکرات و 31 جمهوری خواهان باید زمینه برای اجرای کنگره این سال است.

تبلیغات

از کسانی که در زمینه این گروه گفت: 77 زنان 60 دموکرات و 17 جمهوری خواهان در حال حاضر در حال اجرا در حالت مقدماتی و یا آنها برنده و در حال آماده سازی خود برای انتخابات عمومی.

تعداد کسانی که ثبت این سال جهش بزرگ از حدود 90, سیاه, یا, چند نژادی, سیاه, زنانی که واصل در سال 2018 و بالاترین تا کنون ثبت شده توسط CAWP است که ردیابی مسابقه داده ها در زنان نامزدها از سال 2004.

به گزارش رویترز که برای اولین بار برای شکستن داستان شماره شکستن رکورد و می آید به عنوان یک تعداد از زنان در حال اجرا هستند به تلنگر قرمز ولسوالی های این سال است.

پم کیت, یک وکیل و دموکرات فلوریدا در حال اجرا به سرنگون تشکر. برایان ماستبرایان جفری MastDemocrats شروع به سرکوب ماسک برای قانونگذاران آمریکا و فشار به عقب در برابر نماینده ایران رای گیری نمایندگان مجلس با در نظر گرفتن بازگشت به DC با وجود coronavirus خاموش کردن تر (R) به این خبرگزاری گفت که “مردم در حال تبدیل شدن راحت تر با دیدن انواع مختلف از مردم در کنگره است.”

“شما نمی دانید که آنچه در آن مانند به نظر می رسد به قدرتمند زنان سیاه پوست در کنگره تا زمانی که شما ببینید قدرتمند زنان سیاه پوست در کنگره” او ادامه داد.

این گزارش همچنین می آید به عنوان CAWP نیز گزارش داد یک رکورد تعداد زنان ثبت شده اند برای ریاست مجلس سنا و مجلس در سال 2020 در ماه های اخیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر