اکثر آمریکایی ها معتقدند که مبارزه و توقف شیوع کروناویروس باید دولت فدرال اولویت جلوتر از رفع این کشور را فلج اقتصاد عمومی جدید در دستور کار/آمریکا/نظرسنجی ایپسوس می یابد.

با توجه به نظرسنجی انجام شده 27-30 آوریل 72 درصد از آمریکایی ها مورد بررسی قرار گفت که دولت باید تمرکز بر توقف شیوع COVID-19 در حالی که 21 درصد گفت: صرفه جویی در اقتصاد باید تمرکز اصلی.

بیش از 80 درصد از پاسخ دهندگان گفته است که آنها پشتیبانی می کند را راه اندازی مجدد اقتصاد به تدریج برای جلوگیری از قرار دادن بیشتر زندگی مردم در خطر است.

تبلیغات

علاوه بر 74 درصد گفت: آنها معتقد بودند که دولت های ایالتی و محلی انجام شد همه آنها می تواند به مبارزه با ویروس در حالی که تنها نیمی از آنها معتقد بودند همان دولت فدرال است.

این تا حد زیادی تقسیم در امتداد خط حزب با 74 درصد از جمهوری خواهان گفت: دولت فدرال انجام شد همه از آن می تواند در حالی که فقط 33 درصد از دموکرات ها گفت: همان.

پاسخ دهندگان گفته اند که انتظار می رود بحران به آخرین ماه با 23 درصد گفت: آنها بر این باورند که اقدامات لازم برای مقابله با شیوع این بیماری را در محل برای حداقل شش ماه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در تلاش است تا حقه بازی دست زدن آور اقتصاد در حالی که حمایت از بیمارستان ها و سازمان های است که تلاش برای نگه داشتن همه گیر تحت کنترل با بیش از 245.000 تایید موارد coronavirus در کشور که از صبح روز جمعه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

این نظر سنجی تا به حال یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 3.5 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de