‘عقب مانده ترین مناطق حداقل مسئول covid گسترش’

دهلی نو:
مناطق با فقیرترین شاخص های اجتماعی و اقتصادی در این کشور کمک کرده حداقل به گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس تعجب آور داده ها نشان داد در روز دوشنبه.

با توجه به آخرین داده ها در covid-19 موارد 610 موارد گزارش شده تا کنون از 112 از 115 به اصطلاح aspirational مناطق که عقب مانده ترین در کشور است.

این کشور در روز دوشنبه ثبت 1,874 تازه covid-19 موارد مثبت و 84 مرگ و میر در نظر گرفتن مجموع شمارش به 44,332 موارد و تلفات به 1,454.

“تعداد موارد (610) در نظر گرفته شده نسبتا کم در کمتر از 2 ٪ از سطح ملی از عفونت. از این شش منطقه گزارش داده اند که اولین مورد پس از 21 مارس. عمده نقاط هستند Baramulla (62), نوح (57), رانچی (55), YSR (55), Kupwara (47) و Jaisalmer (34)” گفت: آمیتا کانت اجرایی NITI Aayog, دولت فکر می کنم تانک.

کانت گفت NITI Aayog گرفته و مراحل را به اطمینان حاصل شود که این مناطق هستند قادر به مهار گسترش ویروس و مراجعه کننده مورد نیاز خود را برای تست کیت PPE و ماسک و غیره. مربوطه تقویت گروه برای عمل است.

“ما همچنین راه اندازی Surakshit دادا-Dadi و نانا-Nani برنامه با Piramal بنیاد که با هدف کمک رسانی با تمرکز بر شهروندان ارشد به منظور حساس آنها در اقدامات پیشگیرانه و تغییرات رفتاری و مسائل مرتبط با مواد غذایی جیره غذایی و دارو تحویل” گفت: کانت.

دولت گفت که covid-19 منحنی در هند نسبتا مسطح که از هم اکنون و اگر فاصله فیزیکی و اقدامات پیشگیری به دنبال آن هستند به درستی پیش بینی اوج هرگز ممکن است.

“ما در حال انتقال به یک جدید طبیعی است. ما باید mandatorily ماسک می پوشند و حتی خارج از مهار مناطق و به دنبال دست و تنفسی بهداشت. آن منطقه که دارای موارد گزارش شده در صورتی که ثبت هر گونه امکانات جدید آنها ممکن است محدودیت بیشتر” گفت: Lav Agarwal مشترک وزارت بهداشت و رفاه خانواده.

در همین حال وزیر بهداشت Harsh Vardhan گفت: افراد بالای 65 با بیماری های غیر واگیر نیز باید تشخیص داده می شود به درستی.

به عنوان افراد مسن و افراد با شرکت مرضی شرایط هستند بیشتر در معرض ابتلا covid-19 کشورهای در حال بررسی راه های مختلف به آنها را امن.

“از طریق Ayushman بهارات مهاتما گاندی راجستان Swasthya بیما Yojana (MGRSBY) بانک اطلاعاتی ما شناسایی افراد در گروه سنی 60 به علاوه زندگی در مهار منطقه در رمگنج منطقه جیپور و همه بزرگ دیگر شیوع مناطق در دولت” گفت: Rohit Kumar Singh اضافی دبیر کل (بهداشت و درمان) دولت راجستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>