بیش از یک صد نفر از معترضان در جمع آوری میشیگان کنگره به اصرار بازگشایی

بیش از 100 معترض نشان داد تا به دولت و کنگره آمریکا در لانسینگ, Mich., در روز پنج شنبه در اعتراض به دولت در حال انجام stay-at-home منظور اجرا توسط رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer (D).

عکس مشرف جمعیت گرفته شده توسط دولت در کنگره کیرا هریس بولدن (D) نشان داد که ده ها تن از معترضان ایستاده با چتر در روز بارانی, میشیگان, صبح, برخی از آنها به نظر نمی رسد به رعایت الزامات مورد نیاز برای ساکنان به اقامت حداقل شش فوت از هم جدا برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

تبلیغات

میشیگان مجلس نمایندگان و سنا در جلسه روز شنبه برای بحث در مورد اینکه آیا گسترش Whitmer منظور است که هدف از تظاهرات متعدد با گروه های محافظه کار در دولت است. قبلی اعتراض روز چهارشنبه در داخل دولت و کنگره به پایان رسید با معترضان حذف شدن توسط پلیس.

برخی از ساکنان میشیگان در زمینه کت و شلوار در برابر Whitmer بیش از سفارش, اما دولت در دادگاه ادعا می کند پیدا شنبه که منظور نه نقض قانون است.

“اگر چه دادگاه دردناکی آگاه از مشکلات زندگی تحت محدودیت از این دستور اجرایی کسانی که مشکلات موقتی هستند در حالی که به کسانی که قرارداد virus و نمی تواند بهبود می یابند (و به اعضای خانواده خود و دوستان) آن است که همه بیش از حد دائمی” را بخوانید حاکم است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>