بیش از 700 نفر از کارکنان در یک بیمارستان دیترویت سیستم تست مثبت برای coronavirus

صدها نفر از کارکنان در دیترویت-منطقه بیمارستان سیستم را آزمایش مثبت برای coronavirus بیمارستان ارشد بالینی افسر گفت: دوشنبه شب.

غیر انتفاعی و اخبار سایت BridgeMI.com گزارش داد که دکتر عدنان Munkarah از بیمارستان هنری فورد پردیس تایید 731 موارد coronavirus در میان کارکنان در بیمارستان, حسابداری برای 2 درصد از بیمارستان سیستم 31,600 کارکنان.

عنوان بسیاری از 1500 در یکی دیگر از بیمارستان در سیستم دولتی گزارش داده اند که علائم شبیه به کروناویروس هر چند تعداد کسانی که مورد تأیید.

تبلیغات

“اگر ما برای تست کل جمعیت شما در حال رفتن به دیدن تعداد زیادی از افرادی که تست مثبت” Munkarah به خبرنگاران گفت: در یک تماس را فشار دهید پیش از آن در روز, با توجه به BridgeMI.com. “تست مثبت است که فقط در یک اندازه گیری که چگونه این ویروس مسری است.”

“اعضای تیم ما بزرگترین دارایی ما و خود ایمنی و بهداشت در اولویت است که ما در ادامه برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر” Munkarah گفت: در بیانیه ای جداگانه دوشنبه شب تایید تعداد کل مثبت نتایج آزمون.

“ما می دانیم که ما در سیستم ایمنی بدن به قرار گرفتن در معرض بالقوه و ما همچنان به خاطر شجاعت و فداکاری از کل تیم ما,” او اضافه شده است.

دیترویت بزرگترین شهر شاهد افزایش coronavirus موارد در روزهای اخیر در حالی که دولت خود دیده است فقط بیش از 17000 مورد از ویروس – سومین مجموع از هر ایالت در ایالات متحده بیش از 5000 از آن موارد گزارش شده در دیترویت که در آن صدها نفر کشته شده اند.

بیمارستان سیستم افسر ارشد عامل اضافه شده در بیانیه ای به BridgeMI.com که کارکنان مشغول به کار بودند “24/7” برای به دست آوردن بیشتر تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای پرستاران و پزشکان از جمله ماسک که بیمارستان در سراسر کشور گزارش داده اند که مشکل به دست آوردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>