بیش از 200 نفر در اعتراض به اقامت در خانه سفارش در کالیفرنیا

بیش از 200 نفر در هانتینگتون بیچ کالیفرنیا روز جمعه صحنه در اعتراض به دولت را به ماندن در خانه که در محل قرار داده شد توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsomگاوین کریستوفر NewsomHillicon دره: خانه Dems فشار برای B در دولت انتخابات بودجه | آمازون تعلیق بیش از 6000 فروشندگان برای قیمت سنگ آهن در بازار | گوگل می گوید: 18M مخرب coronavirus ایمیل های ارسال شده روزانه بدون خودرو نجات بدون هوا و کارگر و آب و هوا حمایت بیمارستان کالیفرنیا می گویند Elon Musk ارسال آنها را biPAP CPAP ماشین آلات نمی هواکش بیشتر (D) در میان coronavirus بیماری همه گیر.

اعتراض یکی از تعدادی از تظاهرات صورت گرفت که در سراسر کشور این هفته به عنوان بیشتر و بیشتر آمریکایی ها سر و صدا برای بازگشایی اقتصاد آمریکا با وجود هشدارهای از کارشناسان بهداشت عمومی است که بازگشایی نقاط کشور خیلی زود می تواند منجر به تجدید حیات از موارد.

پلیس محلی در بیانیه ای گفت که اعتراض در هانتینگتون بیچ شروع کوچک اما “به سرعت رشد کرد و به یک گروه از بیش از 200 نفر است.”

تبلیغات

“ما می خواهیم جامعه ما و کسانی که بازدید هانتینگتون بیچ به یاد داشته باشید ما تحت یک فرمان اجرایی از سوی دولت که به طور خاص متحده تمام ساکنان کالیفرنیا باید در خانه بماند در تلاش برای کمک به صاف منحنی با توجه به جامعه گسترش COVID-19,” پلیس گفت:. “بیشتر مردم و جمع آوری در گروه های بیشتر COVID-19 را در جامعه ما و به مخاطره می اندازد زندگی می کند.”

اداره پلیس اذعان کرد که “احساسات مردم را بالا هستند و بسیاری از آنها نا امید با زمان فرمان اجرایی” اما خواست ساکنان خانه بمانند و گفت: “پس از همه کار ما قرار داده اند در نتیجه مراتب را مطابق با دستور دولت ما نمی خواهید برای دیدن یک تجدید حیات این بیماری است.”

“اگر چه این رویداد صلح آمیز ما نیست و ما را تشویق ساکنان به شل اجتماعی خود فاصله شیوه فقط رتبهدهی نشده است. آن است که هنوز هم خوب به جمع آوری در گروه. به عنوان ما با کار محلی و ایالتی و دولت فدرال مقامات ما می پرسند که شما همچنان به بیمار و بماند. امنیت عمومی را همچنان اولویت ما است و ما می پرسند که شما همچنان به دنبال سفارشات مندرج توسط ایالت کالیفرنیا” این بخش اضافه شده است.

تبلیغات

برخی از معترضان انجام شده نشانه هایی مانند “قرنطینه بیمار نه سالم!” و “باز کالی” در حال حاضر با توجه به ABC News, که گزارش این رویداد به عنوان یک راهپیمایی برای “آزادی و بازگشایی کالیفرنیا اقتصاد است.”

Newsom نمی به طور مستقیم پاسخ به اعتراض اما در صدای جیر جیر گفت: “CA مسطح منحنی — اما ما باید همچنان به طور جدی از این. در خانه بمانند.”

همانطور که از شنبه, کالیفرنیا 29,398 تایید موارد COVID-19 و حداقل 1,050 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط نیویورک تایمز.

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBiden کمپین به دنبال اجازه ساندرز نگه داشتن نمایندگان خود را در غیر معمول حرکت لیدی گاگا تماس که رئیس یک ‘سوپراستار’ مک کارتی می گوید او از ترکیب بیمارستان کمک های مالی به کسب و کار کوچک بسته کمک های بیشتراست که قاطعانه در مورد متحده بازگشایی اقتصاد خود را به عنوان به سرعت به عنوان ممکن است در زمان به توییتر خود را روز جمعه با صدور یک سری از توییت خواستار “آزادی” مینه سوتا میشیگان و ویرجینیا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>