بیشتر شاکیان جلو آمده و پس از ساناز یانگ می شکند سکوت اتهام حمله توسط OBGYN

چند شاکیان جلو آمد وی از سوی مامورین که یک OBGYN مورد آزار جنسی آنها پس از ساناز یانگ, همسر سابق و نامزد انتخابات ریاست جمهوری اندرو یانگاندرو YangSanders آگهی بایدن در آخرین نوادا نظرسنجی متوسط دموکرات ها در حال حاضر در یک مسابقه در برابر ساعت تپه صبح روز سه گزارش — AG Barr, اوباما و تلاش برای مهار مغلوب ساختن پیشی جستن در بیشتراولین بار پا به جلو برای متهم کردن دکتر از سوء رفتار جنسی.

نزدیک به 40 زنان باید در حال حاضر به ارمغان آورد اتهامات به وکیل آنتونی DiPietro مورد OBGYN, رابرت Hadden, DiPietro سی ان ان گفت. وکیل ثبت کت و شلوار مدنی در برابر Hadden و دانشگاه کلمبیا که در آن Hadden کار می کرد در سال 2019 خواهد شد و اضافه کردن جدید به این صورت آوردن تعداد شاکیان به حدود 70.

امیلیا Heckman در حال حاضر 36, سی ان ان گفت که Hadden خود را از مهبل (واژن) هنگامی که او بیمار خود را در اواخر 20s.

تبلیغات

“در ابتدا آن را در و از آن” Heckman گفت. “و سپس آن را دگرگون و به هیچ دستکش یک زبان و یک ریش. … و من عقب کشیدم.”

جسیکا اتاق در حال حاضر یک جایگزین ابتدایی-مدرسه وایومینگ نیز متهم Hadden از سوء رفتار و گفت که او احساس او تا به حال به صحبت کردن بعد از دیدن یانگ گفتن داستان خود را.

“منظورم این است که در حال حاضر در ادراک من مانند او در تلاش برای بیدار کردن من در حالی که صحبت کردن به من — تحت پوشش آموزش و پرورش” اتاق گفت: یادآوری است که Hadden او را لمس کرد و بدون دستکش در حالی که تلاش برای توضیح female anatomy. “من با خودم فکر این است که به اندازه کافی — من می خواهم دست خود را از من. … و از آن رفت و در آن به نظر می رسید مانند یک دوره طولانی از زمان است.”

خشم متمرکز شده است در Hadden به عنوان به خوبی به عنوان دادستان منطقه منهتن پس از یانگ داستان بیرون آمد. مشخص شد که Hadden شده بود متهم به سوء استفاده در گذشته و که او تا به حال به درخواست معامله است که او را قادر به جلوگیری از زمان زندان. او تنها مجبور به ترک پروانه پزشکی اش.

یانگ گفت که او برای اولین بار الهام به جلو آمده و به داستان او پس از سفر به کشور در کمپین بلیزرز.

“چیزی در مورد اینکه در دنباله و ملاقات با مردم و دیدن تفاوت که ما شده ایم ساخت در حال حاضر نقل مکان کرد و من برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را در مورد آن مورد تجاوز جنسی” یانگ گفته سی ان ان دانا باش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر