مونتانا ایران صرف $100,000 به حزب سبز واجد شرایط به نظر می رسد در انتخابات این Missoulian گزارش روز شنبه.

مونتانا وزیر امور خارجه واجد شرایط حزب سبز برای رای گیری در ابتدای ماه حتی اگر حزب و تنها عمل سیاسی کمیته ثبت نام شده واجد شرایط جزئی حزب را تکذیب کرد اخذ امضا به اندازه کافی.

آن را قبلا ناشناخته که بودجه تلاش برای رسیدن حزب سبز در انتخابات حتی اگر یک 2019 قانون گفت: هر کسی که به بیش از 500 دلار تا به حال به ثبت نام با کمیساریای ظرف پنج روز از اهدای این Missoulian گزارش شده است.

تبلیغات

کتی Wenetta یک خزانه دار سیاسی کمیته به نام Montanans برای حفاظت از محیط زیست گفت: کمیسر سیاسی شیوه های جف منگان در یک ایمیل که دولت حزب جمهوری خواه قرارداد یک شرکت به نام های پیشرفته میکرو هدف به استخدام دادخواهان به گفته این روزنامه است.

از حزب جمهوریخواه ساخته شده یک سهم به مقدار 100.000 دلار به Wenetta گروه در فوریه. 20 برای جمع آوری امضا, او گفت: در ایمیل.

چاک Denowh سیاسی عمل که با این نسخهها کار با نامزدهای جمهوری خواه گفت: او کمک کرد ایجاد این کمیته در ماه ژانویه و در نظر گرفته شده برای ثبت نام آن را به عنوان جزئی حزب صلاحیت کمیته اما این گزینه در دسترس نیست در منوی کشویی.

کمیته ثبت نام به عنوان یک کمیته مستقل اما به یک تغییر جزئی حزب صلاحیت کمیته جمعه.

مونتانا دولت جمهوری کمیته مرکزی را پرداخت تا پیشرفته میکرو برای هدف قرار دادن $50,000 شد گزارش به کمیسیون انتخابات فدرال در ماه فوریه ،

او همچنین ادعا می کند او صحبت کردیم به این کمیسیون را در مورد کشویی گزینه های در فوریه اگر چه کمیسر هیچ آگاهی از تماس خود را با توجه به Missoulian.

حزب سبز در کشور است که گاهی اوقات به عنوان یک راه برای قرعه کشی نامزدهای دور از دموکرات پیشرو دولت حزب دموکرات برای تماس با ایران با حرکت “تقلب در انتخابات” و “حقه های کثیف.”

“حزب جمهوری خواه قرارداد مردم به لباس مبدل در امدن به عنوان اعضای حزب سبز و به دروغ Montanans در تلاش برای رشوه دادن با ما در انتخابات” دولت حزب مدیر اجرایی Sandi Luckey به این روزنامه گفت.

یک توافق سخنگوی کف برگشت گفت: “مونتانا دموکرات ها و لیبرال متحدان همچنان به طور فعال درگیر در سرکوب رای دهندگان با محدود کردن رای برای دسترسی به جزئی دیگر احزاب سیاسی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im