Mollywood مدیر Anjali Menon را مشاهده لیست برای شما در طول مستند

ماندن در داخل خانه در حالی که نیست ؟ ما باید شما پوشیده شده است. به صورت هفتگی خود را مشاهده لیست ما یکی از Malayalam سینما بزرگترین فیلم سازان, Anjali Menon, به اشتراک گذاری لیست از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد که او توصیه می کنم برای خوانندگان. در طول مستند, Anjali می گوید او تبدیل به یک فیلم دانشجویی دوباره “از آنجا که من اعتقاد دارم که یک فیلمساز است که تنها به عنوان مربوط به چه مقدار از آنها با سنگ تیز کردن مهارت های خود را و آن را بسیار آسان برای دریافت منسوخ شده است. این مهم است که به یادگیری تمام وقت”.

Mollywood director Anjali Menon’s Watching List for you during lockdown

 

من شده اند با حضور در این کلاس آموزش سری های پیشرو دارند. آن است که یک سری فوق العاده از آموزش آنلاین. این فوق العاده است برای تماشای فیلمسازان مانند Mira Nair و Ron Howard و نویسندگان مانند نیل گیمن بحث در مورد هنر و صنعت خود را. من عمل معمول است به خواندن کتاب در مورد آن. این اولین بار است که من درگیر آنلاین مستر هستم و با بهره گیری از آن است. آن است که نه فقط در مورد فیلمسازی. پسر من و من لذت بردم از تماشای یک کلاس آموزش در شطرنج توسط هیچ یک دیگر از Gary Kasparov. جایی که در جهان شما می خواهم که فرصت ؟

Mollywood director Anjali Menon’s Watching List for you during lockdown

 

من برای تماشای فیلم است که من آن را یک فرصت به تماشای, به خصوص سری وب در OTT سیستم عامل است. من واقعا نمی شده کسی که گرفتار شده به شبکه سری فقط به دلیل کمبود وقت. در حال حاضر است که اتفاق می افتد. من به تماشای چند سری. آن است که همچنین به عنوان یک نویسنده چگونه شخصیت شکل گرفته و چگونه آنها در حال توسعه برای یک فرمت دیگر است که من با آن آشنا نیست. به عنوان مثال من تا به حال دیده می شود تاج اما این بار نه با عجله مشاهده. آن را کاملا شگفت انگیز را ببینید که چگونه آن نوشته شده است. تماشای این سری ساخته شده در بهشت و باور نکردنی.

و من نیز تا به حال این شانس را به نشان می دهد پسر من برخی از تلویزیون نشان می دهد ما استفاده می شود به تماشای کودکان و نوجوانان.

Mollywood director Anjali Menon’s Watching List for you during lockdown

 

من نیز با ابتلا به جنگها. من نیز تا به حال کارگردانی یک در کرالا کافه خیلی وقت پیش. وجود دارد یک سری کامل در مورد شهرهای برلین قاهره و نیویورک و غیره که بسیار سرگرم کننده به تماشای. پس از آن وجود دارد در این فیلم که در عاقبت حالت. از قبل از سه گانه به عنوان مثال. آن را سرگرم کننده بزرگ است به کسانی که پشت به پشت از آنجا که هر سه ساخته شده اند توسط همان کارگردان ریچارد لینکلیتر که کار می کرد با همان بازیگران است. شما می توانید ببینید که چگونه آنها همه با هم رشد کرده و چقدر بیشتر آلی به فیلمسازی تبدیل شده است.

Mollywood director Anjali Menon’s Watching List for you during lockdown

 

این جاذب برای تماشای یک فیلمساز بدن از کار یکی پس از دیگری. زمانی که من 14 من ساخته شده یک لیست از مورد علاقه من ، بسیاری از آنها در مالایالامی. من نمی بخوانید Malayalam, بنابراین من تا به حال هیچ ایده که آنها ساخته شده است. من نوشت و آنها را به پایین و پیدا کردن که آن را ساخته است. این یک لیست است که تا به حال حدود 40-plus — فیلم های بسیاری بود که کارگردان یک مرد به نام Padmarajan. برای اولین بار من متوجه شدم که چگونه است که یک فرد در واقع به ما داده خیلی مطالب است که پس relatable و بدیهی است که یک حساسیت وجود دارد. حتی در فیلم های او نوشته شده است اگر نه کارگردانی وجود دارد را لمس کنید. در حال حاضر زمان برای رفتن به این که آموزش و تماشای یک فیلمساز بدن از کار به جای فقط یک فیلم است.

منطقه ای فیلم

یکی از مزایای استفاده از OTP سیستم عامل است که آن را به ما کمک کرده است به بازگشت به آن روزها وقتی که یک استفاده می شود به نشستن قبل از تلویزیون در روز یکشنبه بعد از ظهر به دیده بان های منطقه ای ، من به یاد داشته باشید که انجام آن. در حال حاضر ما دسترسی به فیلم ها از سراسر هند است. و من با تکیه به سمت تماشای آن منطقه ای فیلم بیش از هر چیز دیگری است. بیش از بالیوود فیلم های پرفروش, من بسیار هیجان زده تر از آنچه است که از زبان های منطقه ای به عنوان آنها بیشتر فرهنگی گرا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>