Mollywood بازیگر آنو Sithara راه اندازی کانال YouTube

به عنوان Malayalam film صنعت شده است و در مجموع shutdown شامل گسترش Coronavirus بسیاری از بازیگران گرفته اند به رسانه های اجتماعی برای ارتباط با مخاطبان است. در حالی که برخی از آنها ارسال فیلم به ضرب گلوله در خانه بازیگر آنو Sithara آغاز شده است خود کانال یوتیوب آنو Sithara.

راه اندازی در مه 30, کانال را به دست آورد 61.9 k مشترکین و شمارش و اولین قسمت این برنامه شامل او شلاق تا mathan ila thalichathu دریافت بیش از 8.3 لاخ views. “من در زادگاه من, Wayanad و می خواستم برای انجام کاری خلاق است. آن بود شوهرم, Vishnu پراساد که رو این ایده از یک کانال یوتیوب می گوید:” آنو. پس از ویشنو است که یک عکاس آنو می گوید تیراندازی شده است آسان است.

از طریق کانال او می خواهد به معرفی بینندگان به جنبه های مختلف از Wayanad. “من قصد دارم را به بینندگان به ناشناخته اما مکان های زیبا در, منطقه,” او اضافه می کند.

A screenshot from Anu Sithara’s YouTube channel featuring the actor and her paternal grandmother

یک تصویر از آنو Sithara کانال یوتیوب این برنامه شامل بازیگر و مادر بزرگ پدری | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

قسمت اول ‘Ente Ummante Thaalippu’ ویژگی های او مادر بزرگ پدری Rukhiya که او تماس ummaآشپزی mathan ila thalichathu – یک کاری ساخته شده با مناقصه کدو تنبل برگ های پخته شده در kanjivellam. “پدر من یک مسلمان و یک هندو. من سریع در طول ماه رمضان هر زمان که من می توانم. Umma استفاده می شود به من خوراک برنج و این کاری که قبل از وعده غذایی سحر وقتی جوان بودم. حتی در حال حاضر او آماده آن را هنگامی که او روزه است و این یکی ظرف من نگاه به جلو به هر زمان که من می آیند به Wayanad,” او می گوید. این ویدئو همچنین ویژگی های خواهر کوچکتر او آنو Sonara, نمایشگاه استعداد او برای آواز خواندن.

“من ممکن است ارسال فیلم هر هفته پس من می خواهم به صرف زمان کافی در (ایجاد) هر قسمت. غذاهای که خاص هستند به Wayanad قطعا برجسته شود. وجود خواهد داشت و قومی می خورد تهیه شده توسط من ammamma (مادر بزرگ مادری) و من مادر در قانون است. محتوای سفر خواهد بود تنها پس از مستند برداشته شده است,” او توضیح می دهد.

به عنوان او را برای آینده سینما پروژه های این بازیگر می گوید او دو مالایالام فیلم که نیست رفته در طبقات نشده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>