محمد شفیعی را گرامافون موزه و مرکز تحقیقاتی در Wayanad

“من می خواستم آن را به نام موزه موسیقی اما کلمه “گرامافون” است به احتمال زیاد به جذب بیشتر مردم می گوید:” محمد شفیع از Kallai آب از او گرامافون موزه و مرکز پژوهشی در Thalipuzha در Wayanad. شفیعی اذعان می کند که موسیقی در زندگی خود را به عنوان او تلاش می کند برای به دست آوردن تمپو راست برای یک رکورد قرار داده شده بر روی یک گرامافون است که دیده اند ،

Mohammed Shafi’s Gramophone Museum and Research Centre in Wayanad

نه بدون دلیل است و اطاعت از محبوب شناخته شده به عنوان گرامافون Shafi. او اختصاص داده شده است و زندگی خود را نه فقط gramophones اما پیشینیان خود و جانشینان اعم از عتیقه دریچه رادیو یا ضبط بازیکنان.

گرامافون موزه, برای شروع خانه های اطراف 4000 وینیل. این است که حتی یک چهارم از Shafi مجموعه در خانه اش در Kallai و گرامافون تعمیر مغازه در Palayam در کالیکوت.

“من گرفتار این وسواس از روز هنگامی که من مشغول به کار بود در کلکته 20 سال پیش می گوید:” شفیعی اضافه کرد که او خرج می کند و تمام درآمد خود را و بیشتر برای شور و شوق خود را. “من شکار نادر دستگاه از سراسر کشور به عنوان اگر زندگی من بر روی آنها بستگی دارد.”

موزه خانه های حدود 40 gramophones به نمایندگی از دوره های مختلف است. یک Symphonion جعبه موسیقی از سال 1856 است و قدیمی ترین دستگاه های موسیقی در حالی که یک کولی گرامافون ساخته شده در آلمان در سال 1910 است گرامافون قدیمی ترین در فروشگاه. پس از آن وجود دارد Almarah گرامافون جعبه gramophones از اندازه های مختلف و انواع مختلفی از محبوب گرامافون با یک بوق بلندگو ساخته شده از برنج.

همچنین بخشی از این مجموعه ها ” سیلندر رکورد از یک Phonogram یک 1920 میکی گوشی از ژاپن dpool ضبط/پخش و تعویض است که می تواند مجموعه ای از رکوردها یکی پس از دیگری. شفیعی همچنین مالک افتخار از یک تار و یک پدال هارمونیوم. “من فکر نمی کنم حتی All India Radio برخی از سوابق صدا که من” شفیعی گفت: چیدن صدا سوابق Subhash Chandra Bose Sarojini Naidu رابیندرانات تاگور جواهر لعل نهرو و البته مهاتما گاندی از مجموعه خود را.

“وجود دارد تنها تعداد بسیار کمی از تولید کنندگان از سوابق این روزها مانند Saregama و Sony Music. آخرین آنهایی که شامل سوابق آهنگ ها از فیلم Mughal-e-Azam, Dil to Pagal Hai Mohabattein و 1942: A Love Story,” شفیعی گفت: زمزمه ‘Hum ko hamee se churalo’ (Mohabattein).

“هنگامی که شما مورد استفاده برای موسیقی در یک گرامافون, شما نمی خواهد آن را دوست دارم که از هر دستگاه دیگر” است که توضیح خود را برای علاقه میان یک بخش از دوستداران موسیقی است.

شفیع را گرامافون موزه است که برای اولین بار در نوع خود است. که اعتبار می رود به دوست نزدیک خود آفتابی متیو که یک تنظیم در پلا, Kottayam, چند سال پیش با کمک از Shafi. آنچه باعث می شود این دومین موزه ویژه است که هر دستگاه بر روی صفحه نمایش است که در شرایط مناسب کار.

“این است که یک موزه زنده. این نمایشگاه نه تنها برای نشان می دهد. آنها عملکردی بیش از حد. من اختصاص داده اند مقدار زیادی از زمان برای این هنر است که نمی توان کارشناسی ارشد بدون علاقه به اندازه کافی و صبر است.” شفیعی curates گرامافون مجموعه ای از بسیاری از جمع آوری در کشور از جمله آفتابی Mathew.

“من می خواهم بیشتر مردم برای ورود به دنیای gramophones. راه اندازی یک موزه در یک نقطه توریستی مانند Wayanad اولین گام است” شفیعی گفت: قبل از اینکه جاروب دور توسط Mohammed Rafi آهنگ آخرین رکورد بازیکن با استعداد و شرافت ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>