مودی برای شرکت در تولد جشن سده از Mujibur رحمان از طریق لینک ویدئو

دهلی نو: پس از قرار دادن سفر خود به بنگلادش برای تولد جشن سده از آزادی آیکون شیخ Mujibur الرحمان با توجه به شیوع کروناویروس نخست وزیر نارندرا مودی آدرس این مراسم از طریق ویدئو کنفرانس.

با توجه به وزارت امور خارجه “نخست وزیر نارندرا مودی باید شرکت در 100 تولد جشن سالگرد از ‘Jatir پیتا’ Bangabandhu شیخ Mujibur رحمان در بنگلادش فردا از طریق پیام ویدئویی در روز سه شنبه.”

“با توجه به Covid-19 رویدادهای برنامه ریزی شده برای 17 مارس در بنگلادش خواهد بود و بدون هر گونه مجامع عمومی” وزارت در بیانیه ای گفت.

در اوایل این ماه این وزارتخانه اعلام کرده بود نخست وزیر مودی سفر به داکا اما بعد از آن ساخته شده به تعویق این دیدار پس از سه موارد سارس-CoV2 عفونت کشف شد در بنگلادش است. داکا تصمیم به مقیاس پایین جشن و در مشورت با دولت بنگلادش مودی معوق خود مراجعه کنید.

نخست وزیر نیز به تعویق انداخت, سفر خود به بروکسل برای سالانه هند و اروپایی در اجلاس سران اتحادیه اروپا که قرار شده هفته گذشته برگزار شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>