مودی نتانیاهو بحث در مورد راه هایی برای مقابله با کروناویروس بحران

دهلی نو: هند و اسرائیل در روز جمعه موافقت خود را با Covid-19 همه گیر بود که عمده نقطه عطفی در تاریخ جهان و ارائه فرصت برای ایجاد یک چشم انداز جدید از جهانی شدن برای همه.

دو کشور همچنین در مورد راه هایی برای افزایش همکاری تکنولوژیکی و مراحل برای مقابله با تعداد فزاینده ای از عفونت با توجه به این رمان coronavirus.

بیانیه ای از طرف اسرائیل گفت: تبادل نظر صورت گرفت در طول یک مکالمه تلفنی میان بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل و همتای هندی او نخست وزیر نارندرا.

با توجه به بیانیه ای از وزارت امور خارجه: “رهبران بررسی امکان همکاری بین هند و اسرائیل در مبارزه با این بیماری همه گیر از جمله بهبود در دسترس بودن منابع دارویی و با استفاده خلاقانه از تکنولوژی بالا است. آنها توافق کردند برای حفظ تمرکز کانال ارتباطی برای کشف چنین هم افزایی.”

“آقای نتانیاهو توافق با نخست وزیر که Covid-19 همه گیر است مهم و نقطه عطف در تاریخ مدرن و ارائه می دهد یک فرصت برای ایجاد یک چشم انداز جدید از جهانی شدن با تمرکز بر منافع مشترک بشریت به عنوان یک کل” هند در بیانیه ای گفت:.

عفونت با توجه به Covid-19 عبور یک میلیون مارک در روز جمعه در 181 کشور و مناطق مختلف جهان با بیش از 55000 مرگ و میر گزارش از دسامبر هنگامی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در چین است.

گزارش های خبری در اوایل این هفته گفته بود که نتانیاهو در قرنطینه پس از یک دستیار آزمایش مثبت برای Covid-19.

مودی گفتگو با نتانیاهو یکی از یک سری از مبادلات که نخست وزیر تا به حال بیش از گذشته چند روز با رهبران جهان از جمله آنگلا مرکل صدراعظم آلمان.

در همین حال وزارت خارجه هند سخت Shringla روز جمعه تا به حال یک مکالمه تلفنی با دبیر کل اروپا اقدام خارجی, خدمات, Helga Schmid در, M..

این دو مقام “رد و بدل کردن یادداشت در وضعیت مربوطه و تلاش برای مقابله با Covid-19 همه گیر در اتحادیه اروپا و هند و همچنین هماهنگی در چارچوب ( گروه بندی مانند) G20 سارک ( South Asian Association for Regional Cooperation)” یک فرد آشنا با توسعه گفت.

“وزیر امور خارجه ابراز همدردی عمیق خود را در ضرر و زیان به covid در منطقه اتحادیه اروپا. دبیر EEAS قدردانی هند PM ابتکارات در G20 و در سارک در پاسخ به covid. او از او تشکر برای همه حمایت گسترده با هند برای بازگشت اتباع کشورهای اتحادیه اروپا و وزیر امور خارجه اطمینان از ما حمایت مستمر در تسهیل بازگشت اتباع اتحادیه اروپا. شناخت ارزش همکاری استراتژیک بین هند و اتحادیه اروپا دو طرف توافق کردند برای حفظ تماس جهت مشاوره و همکاری در سطح دو جانبه و همچنین بین المللی در زمینه” فرد اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>