مودی باعث می شود بیانیه ای در mundu

سرخپوستان جنوب در رسانه های اجتماعی متوجه شده است که نارندرا نخست وزیر تصمیم به پوشیدن mundu با آبی کارا (border) برای ‘دیا jalao : 9 pm-9 دقیقه’ رویداد در روز یکشنبه. این بود تیمی با یک آسمان آبی مد و سنتی آسامی gamosa.

این mundu, مد و gamosa ترکیب شد یک پیام ملی ادغام می گوید: BJP کرالا رئیس K Surendran. “و برای ما Keralites نه تنها که او در یک munduاو حتی روشن یک سنتی کرالا nilavilakku,” او می گوید. این اولین بار نیست مودی را پوشیده است و یک mundu کرالا ، در طول سفر خود به کرالا در سال 2019 PM حال لباس پوشیدن و به طور سنتی در حالی که بازدید از Guruvayur معبد.

کوچی-طراح بر اساس Sreejith Jeevan که برچسب Rouka ویژگی های موندوس تجربی مرزها و کلاسیک-دمدمی عناصر می گوید: پوشاک است که به احتمال زیاد برای دریافت یک fillip بعد از این. او می افزاید: با این حال که mundu در حال حاضر پذیرش گسترده در کرالا به عنوان بسیاری از جوانان هنوز هم فکر می کنم از آن به عنوان ‘سرد’.

نخست وزیر پوشاک معمولا دست ساز در خانه اش-دولت گجرات و او news زمانی که او منصوب بالیوود طراح Troy کاستاریکا به طراحی یک نگاه جدید برای اولین بار در خارج از کشور مراجعه و پس از فرض در 2014. در حالی که این آخرین مد-mundu ممکن است تنظیم کردن یک روند Smitha Sreejith, Mahila مورچا وزیر امور خارجه می گوید: “مد روز آن را به عنوان ممکن است بزرگتر پیام در اینجا این است که یک وحدت ملی در یک ساعت از بحران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>