مودی Jaishankar بحث covid-19 چالش با ویتنام و ایران

دهلی نو:
نخست وزیر نارندرا مودی روز دوشنبه مورد بحث و بررسی چالش های مطرح شده توسط covid-19 pandemic به اقتصاد جهانی با همتای ویتنامی, Nguyen Xuan Phuc. این گفتگو را در ادامه به طور منظم بالا و سطح مبادلات که مودی شده است با رهبران جهان در طول هفته گذشته است.

به طور جداگانه با وزیر خارجه S. Jaishankar صحبت با همتای ایرانی خود جواد ظریف سابق گفت: در توییتر ارسال. این گفتگو بیش از حد یکی از بسیاری از تماس های تلفنی است که Jaishankar یا دریافت و یا از طریق قرار دادن به همتایان خود در کشورهای سراسر جهان در زمینه این بیماری همه گیر است که بیمار 1.86 میلیون نفر و ادعا کرد بیش از 115,000 زندگی پس از آن برای اولین بار پدید آمده در چین در ماه دسامبر.

“رهبران دو کشور در مورد وضعیت ناشی از COVID-19 همه گیر و مراحل گرفته شده برای رسیدگی به این چالش” یک بیانیه از مودی کرد.

“رهبران توافق بالقوه برای همکاری دو جانبه در مبارزه با COVID-19 از جمله برای تسهیل لوازم مورد نیاز تجهیزات پزشکی. آنها همچنین متعهد به ارائه پشتیبانی لازم به هر یک از دیگر شهروندان حاضر در سرزمین خود” در این بیانیه اضافه شده است. دو کشور همچنین توافق کردند به هماهنگی مواضع در پاسخ به همه گیری آن اضافه شده است.

چند هفته گذشته مودی صحبت کرده است به مختلف بسیاری از رهبران جهان از جمله آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و رئیس جمهور فرانسه.

این covid-19 همه گیر نیز موضوع گفتگو میان وزیر خارجه ایران محمد جواد ظریف و Jaishankar.

“استقبال یک تماس از FM @JZarif ایران است. بحث مربوطه پاسخ به #Coronavirus چالش است. همچنین رد و بدل انداز در تحولات منطقه,” Jaishankar گفت: در توییتر ارسال.

ایران بوده است که یکی از این کشورها به طور جدی برخورد با covid-19 عفونت در آسیا با بیش از 73,000 عفونت و بیش از 4500 عفونت. هند به ارمغان آورد بیش از بسیاری از صدها نفر از مردم خود را از ایران در حالی که برخی از یافت مبتلا به سارس-CoV2 ویروس شده اند قرار دارد در یک مرکز سلامتی در قم.

“ایران FM و همتایان هندی خود را برگزار مکالمات تلفنی در مورد آخرین وضعیت سیاسی در افغانستان غیر قانونی تحریم ها علیه #ایران وضعیت #CoronavirusOutbreak و وزن برنامه ریزی برای اقدامات جمعی برای مهار این بیماری در ایران سفارت در دهلی نو گفت: در یک پست توییتر

مذاکرات صلح در افغانستان متوقف شده پس از رئیس جمهور اشرف غنی حاضر به اجازه خاموش 5,000 طالبان زندانی – یک عنصر کلیدی از 29 مارس توافق صلح میان آمریکا و طالبان است که اجازه می دهد شروع از درون گفتوگوهای صلح افغانستان و واشنگتن به باد آن بیش از 18 سال اقامت طولانی در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>