مودی در مورد شیوع کروناویروس با انگلیس و اسرائیل PMs در گوشی

دهلی نو:
نخست وزیر نارندرا مودی به حال مکالمات تلفنی با همتایان خود از انگلیس و اسرائیل با شیوع کروناویروس بدانند برجسته در هر دو بیانیه از مودی و هندی خارجی وزارت روز پنجشنبه گفت.

سارس-COV2 ویروس که مشخص شد در چین در ماه دسامبر تاکنون بیش از 4700 زندگی در سراسر جهان است. در هند وجود دارد که 78 مورد عفونت شده است شناسایی شده است.

با توجه به بیانیه ای از مودی در دفتر نخست وزیر دریافت یک تماس تلفنی از بوریس جانسون.

“دو نخست وزیر رد و بدل انداز در COVID-19 بیماری همه گیر. نخست وزیر مودی ابراز نگرانی بریتانیا, وزیر بهداشت خانم نادین Dorries تست مثبت برای Coronavirus و خواست او بهبود سریع” در بیانیه ای گفت:.

در میان دیگر موضوعات مورد بحث بودند تقویت هند-بریتانیا همکاری استراتژیک در دهه جدید. “آنها توافق کردند که این امر می تواند مفید به تدوین یک نقشه راه جامع به سمت این هدف” بیانیه ای گفت:.

“رهبران ابراز رضایت خود را در همکاری بین هند و انگلستان در زمینه تغییر آب و هوا به خصوص با اشاره به ائتلاف برای فاجعه انعطاف پذیر زیرساخت (CDRI). نخست وزیر مودی تشکر نخست وزیر جانسون برای دعوت به COP-26 در گلاسکو بعد از این سال” در این بیانیه اضافه شده است.

با توجه به بیانیه ای از وزارت خارجه, مودی دریافت یک تماس تلفنی از نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو در روز چهارشنبه.

“رهبران بررسی عالی پیشرفت در روابط دو جانبه. آنها همچنین رد و بدل انداز در وضعیت جهانی در زمینه COVID-19 همه گیر افتاده است ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>