مودی بحث covid-19 همه گیر با بوتان PM عبدالله پادشاه اردن

دهلی نو:
نخست وزیر نارندرا مودی روز پنجشنبه خطاب به همتای خود از بوتان و عبدالله پادشاه اردن در covid-19 همه گیر است که بیمار از دو میلیون نفر در سراسر جهان و ادعا کرد تقریبا 140,000 زندگی می کند.

گفتگو با رهبران بوتان و اردن بخشی از نخست وزیری تعامل با رهبران جهان در covid-19 که منجر به مستندات در کشورهای سراسر جهان به عنوان آنها اجرا اجتماعی فاصله در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش سارس-CoV2 ویروس است که باعث covid-19.

“رد و بدل افکار با @PMBhutan دکتر Lotay Tshering در حال تحول COVID-19 وضعیت در منطقه ما است. اعلیحضرت پادشاه و Lyonchhen پیشرو بوتان تلاش های ستودنی. هند ایستاده خواهد شد ما دوست و همسایه در مبارزه با اثرات بیماری همه گیر” مودی گفت: در توییتر ارسال.

بوتان یکی از 55 کشور هند ارسال کرده است یک محموله از هیدروکسی کلروکین (HCQ) — ضد مالاریا مواد مخدر است که به عنوان مفید در درمان covid-19. به بوتان و هند دیگر همسایگان دارو محموله ارسال شده است و به عنوان یک هدیه است. اما به 24 یا 55 کشورهای ذکر شده در بالا و هند صادر شده است این دارو در شرایط تجاری یک فرد آشنا با این موضوع گفت.

در گفتگو با پادشاه اردن مودی گفت: “صحبت با اعلیحضرت @KingAbdullahII در مورد چالش های مطرح شده توسط COVID-19. ما توافق کردیم که هند و اردن در همکاری نزدیک در طول این بحران به حمایت از یکدیگر در کنترل این بیماری همه گیر و اثرات آن است.”

اردن و مصر و بحرین و امارات متحده عربی در حال طولانی این کشور در غرب آسیا/ خلیج فارس منطقه ای است که هند با ارسال محموله از HCQ به.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>