مودی نمودار طرح به سهولت مستند در مناطق امن آغاز هفته آینده

دهلی نو:
در حالی که گسترش prohibitory اقدامات توسط یکی دیگر از 19 روز نارندرا نخست وزیر روز سه شنبه گفت: کالیبره مراحل را گرفته و به امن هند مناطق سبز.

از 20 فروردین بر اساس گسترده موشکافی مشروط خروج از مستند مجاز خواهد بود در مناطق که در آن گسترش یافته است یا شده موجود و یا جلوگیری مودی گفت.

اذعان فداکاری های ساخته شده توسط شهروندان نخست وزیر گفت: وجود خواهد داشت و تمرکز بیشتر بر نقاط مهم از جمله کسانی که در آن عفونت نرخ تشدید می شود. در بزرگترین چنین ورزش با هدف جلوگیری از گسترش coronavirus هند در حال حاضر می پیوندد کشورها مانند فرانسه که خود را تمدید مستند.

“تا مارس 20 هر شهر در هر ایستگاه پلیس در هر منطقه و هر دولتی خواهد بود ارزيابی چقدر مستند است که به دنبال. به حدی که این منطقه حفاظت شده خود را از coronavirus خواهد بود اشاره کرد:” مودی گفت: در چهارم خود را به آدرس ملت پس از وقوع.

به عنوان هر دو زندگی و معیشت تبدیل به کانون مقابله با این بیماری همه گیر در یک تلاش هماهنگ شده توسط مرکز و کشورهای مستند را کالیبره امتیازات به راه اندازی مجدد فعالیت های اقتصادی. متحده خواسته بود برای مستند برای تمدید شود و برخی مانند Odisha Telangana, Maharashtra و پنجاب در حال حاضر به تمدید آن.

“مناطق است که موفقیت در این آزمون تورنسل که نمی خواهد در کانون دسته و احتمال کمتر به نوبه خود به یک کانون شاید مجاز به باز کردن را انتخاب کنید فعالیت های لازم از آوریل 20,” مودی گفت.

نعناع قبلا گزارش شده در مورد هند کاوش غیر متمرکز استراتژی برای خروج از این مستند که ممکن است شامل تقسیم ملت به سبز و نارنجی و قرمز و مناطق.

“نگه داشتن در ذهن این اجازه خواهد بود مشروط و قوانین برای رفتن خواهد بود بسیار سخت است. اجازه خارج می شود بلافاصله اگر مستند قوانین شکسته می شوند و گسترش coronavirus را به خطر انداخته است,” او اضافه شده است.

هند قصد دارد به آرامی بازگشایی اقتصاد خود را در حالی که حفظ دقیق محدودیت در covid-19 نقاط و جلوگیری از جریان تحول از نوظهور به عمیق تر شدن بحران اجتماعی است. نزدیک به 90 درصد از این کشور نیروی کار تخمین زده می شود از بخش غیررسمی. نیز وجود دارد افزایش در روستایی در هند نرخ بیکاری است.

.
.

“من باور دارم که این زمان برای ما به تمرکز بیشتر بر کارگران رسمی و یا درهم و برهم بخش که حساب برای نزدیک به 90 درصد از کل نیروی کار و تلاش و اطمینان از مقررات برای بهتر اجتماعی و پزشکی و ایمنی شبکه” NITI Aayog نایب رئیس راجیو کومار گفت: در مصاحبه منتشر شده در 12 مارس.

نقاط و یا عفونت خوشه سه برابر افزایش یافته است به 150 اضافه کردن به چالش های برای مهار این بیماری همه گیر. به مسائل بدتر نزدیک به 100 منطقه به رسمیت شناخته شده به عنوان نقاط نیز عمده تولید هاب. این خواهد شد آن را دشوار است به بازگشایی کارخانه ها به سرعت.

“ما باید بسیار هوشیار در مورد نقاط. ما باید برای حفظ و دقیق در مکان هایی که خطر تبدیل شدن به نقاط. ایجاد نقاط جدید بیشتر خواهد شد چالش ما کار سخت و طلب بخشایش” مودی گفت.

با اذعان به نیاز به صورت غیر متمرکز پاسخ از نظر گسترش coronavirus در سراسر هند مودی گفت: جزئیات دستورالعمل صادر خواهد شد در روز چهارشنبه.

احزاب مخالف که تا کنون با استقبال از مستند در سراسر کشور و همچنین گسترش آن اما نگرانی از وضعیت کارگران مهاجر و زیان کار است.

سابق اتحادیه وزیر و مقامات ارشد کنگره رهبر P. چیدمبرم پشتیبانی تصمیم دولت اما گفت که امرار معاش و بقای ضعیف بود نه میان دولت اولویت است.

Anuja کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>