میانه نبرد برای لبه در شلوغ خط جلوتر از نیوهمپشایر

NASHUA, N. H. — متوسط دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری crisscrossed گرانیت دولت روز یکشنبه به عنوان آنها مبارزه برای یک لبه در شلوغ لین در میان رای دهندگان نیوهمپشایر.

در Nashua, سابق, South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل Buttigieg بایدن می گوید Buttigieg است ‘نه باراک اوباما’ در NH مبارزات انتخاباتی حزب دموکرات آیوا بررسی نتایج از 95 حوزه زیر قفقاز بلومبرگ در دیدار با فرمانداران دموکرات بیشتر جلب بیش از 1800 نفر به اولین شهر از روز خود را بزرگترین جمعیت از سال است.

جمعیت برگزار شد “پیت برای امریکا” علائم و بارها و بارها شکست را به شعارهای “Boot-Edge-لبه!”

تبلیغات

Buttigieg ساخته شده در مورد نامزدی متوسط و گفت که این عمل گرایی و موقعیت برای جذب “آینده سابق جمهوری خواهان” که در حال مضطرب با رای دادن به رئیس جمهور تهمتدونالد جان تهمت بایدن می گوید Buttigieg است ‘نه باراک اوباما’ در NH مبارزات انتخاباتی دموکرات ها را نهایی زمین در داد و بیداد کن NH سیاسی عینک پلوسی: Vindman بیمارستانها در حال تمام شدن است ‘شرم آور’ بیشتر.

شهردار همچنین تکیه به تجربه خود را به عنوان یک شهر کوچک شهردار گفت: دولت در سطح مدیران باید برای مقابله با مشکلات واقعی که آمریکایی ها عادی هر روز.

“شهرداران را به انجام کارها” Buttigieg گفت. “این مشکل حل غریزه است که شهرداران باید فقط یکی از دلایلی که چرا ما باید برای شروع به گرفتن واشنگتن به مانند ما بهترین اجرا در شهرستانها و شهرهای کوچک به جای راه دیگری در اطراف.”

Buttigieg نظرات آمده پس از معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن, جو بایدن, جو بایدن می گوید Buttigieg است ‘نه باراک اوباما’ در NH مبارزات انتخاباتی بلومبرگ در دیدار با دموکرات فرمانداران شهرداران آمده به Buttigieg دفاع بیش بایدن آگهی بیشتر ضربه Buttigieg بیش از تجربه خود را از میانه شهر بنحوی در حد صحبت در مورد آگهی در روز شنبه با این استدلال که آن را به اندازه کافی به تنهایی به فرمانده.

بایدن در سفر به نیوهمپشایر ساحل دریای روز یکشنبه در سخنرانی خود در یک GOTV رویداد در یک هتل در همپتون. بایدن صحبت های عاشقانه در مورد تجربه خود را در سیاست اما دقیق فوریت نیاز به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ما می توانیم صحبت های زیادی در مورد تفاوت بین برنی, پیت, امی, و من می شود.” “من فکر می کنم وجود دارد تفاوت های زیادی داریم اما نه در این مسئله اساسی — چگونه برای بازگرداندن آمریکا ، ما در مورد آن متفاوت و مردمی ما باید به آن انجام می شود.”

تبلیغات

مایک Haggerty مستقل از پورتسموث حمایت از Buttigieg گفت: این تپه که بایدن را جلب حمایت بیشتر اگر او به طور مداوم از کار اخراج و پرشور که پرداختن رای دهندگان در دنباله.

“اگر او آنچه او هنگامی که او بسیار پرشور در مورد آن او خواهد شد انتخاب می شوند دست پایین” Haggerty گفت: ابراز شک و تردید است که بایدن را به انجام خوبی در حالت اولیه.

بایدن دریافت تشویق ایستاده در سخنرانی خود در مک اینتایر-شاهین صد باشگاه رویداد در منچستر روز شنبه در آنچه که دیده بود توسط رای دهندگان به عنوان یک انرژی آدرس.

“چه من در مورد جو بایدن است او aspirational” دیو Lerrow یک بازدید کانکتیکات رای دهندگان گفت. “تاریخ و زمان آخرین دقیقه از آن خارق العاده بود چرا که او صحبت از قلب است.”

در حالی که او تحت سلطه نژاد در دولت ملی و poling در اجرا برای اولین بار مسابقات رای دهندگان نیز گرفته شده توجه داشته باشید از بایدن را از دست دادن در آیووا و بدون زرق و برق نظرسنجی اعداد در نیوهمپشایر.

یک نظرسنجی سی ان ان از, New Hampshire روز شنبه منتشر شد نشان داد سن. برنی ساندرزسناتور ورمونت بایدن می گوید Buttigieg است ‘نه باراک اوباما’ در NH مبارزات انتخاباتی دموکرات ها را نهایی زمین در داد و بیداد کن NH سیاسی عینک آیووا حزب دموکرات بررسی نتایج از 95 حوزه زیر قفقاز بیشتر (I-Vt.) پیشرو اولیه زمینه با 28 درصد پشتیبانی از احتمال دموکراتیک اولیه رای دهندگان به دنبال Buttigieg با 21 درصد است.

بایدن آمد در مقام سوم با 11 درصد پشتیبانی می کند.

تعدادی از رای دهندگان نیز نشان داد که آنها می خواهند جدید و متنوع خون در بالای دموکراتیک بلیط.

“من خسته از مردان سفید پوست” مونیکا یک بلاتکلیف Nashua رای دهندگان متمایل به سمت بهداشت ، الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenDemocrats نهایی زمین در داد و بیداد کن NH سیاسی عینک آیووا حزب دموکرات بررسی نتایج از 95 حوزه زیر قفقاز یکشنبه پیش نمایش نشان می دهد: ردیف بالا 2020 دموکرات خود را در مورد قبل از نیوهمپشایر اولیه بیشتر هیل گفت: در Klobuchar رویداد “چرا نمی توانید در امریکا می تواند ما را در انتخاب یک زن است ؟ خدای من ما نیاز به یک رئیس جمهور زن. ما نیاز داریم که نظر.”

Klobuchar که تلاش برای شکستن به مسابقه را از ردیف بالا ایجاد کرده است وزوز در نیوهمپشایر نقشه کشی جمعیت بیش از 737 در منچستر در روز یکشنبه و 1000 بعد در Nashua.

او از حامیان و رای دهندگان مردد به انتظارنشسته بودند تا در خارج از Nashua مدرسه در بعد از ظهر یکشنبه در 28 درجه و آب و هوا به عنوان آن شروع به برف با امید دیدار مینه سوتا سناتور.

وقایع را دنبال کنید به طور گسترده ای مورد ستایش بحث عملکرد در شب جمعه. این سناتور گفت که او مطرح کرده بود 3 میلیون دلار پس از بحث است.

“او بسیار خوب در بحث شب جمعه” جولی یک بلاتکلیف Nashua رای دهندگان گفت. “من مانند امی زیادی است. من فکر کردم که این امر می تواند یک فرصت برای دیدن او نه در بحث و دوستانه تر locale.”

“من در وسط. من متوسط است. من احساس می کنم در این مرحله باید سه گزینه” او گفت:. “بخشی از تصمیم گیری است که او الهام بخش? چگونه او ارتباط برقرار کردن با یک جمعیت از آنجا که من فکر می کنم سه نفر از آنها به نظر می رسد در حال حاضر به صورت متفاوت از یکدیگر است.”

جاناتان ایزلی و کیت Martel کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>