دهلی نو: اتحادیه وزارت بهداشت در روز شنبه گفت که آن را انجام خواهد داد در سراسر کشور مسخره تمرین روز یکشنبه (22 مارس) برای پاسخ اضطراری برای رسیدگی به کروناویروس موارد در بيمارستان های دولتی. نخست وزیر نارندرا مودی به نام برای ‘Janta حکومت نظامی’ روز یکشنبه اجتماعی را حفظ فاصله برای جلوگیری از گسترش ویروس.

این اتحادیه با وزارت بهداشت انجام شده یک دوره آموزشی مراقبت بحرانی مدیریت در 1000 مکان از طریق ویدئو کنفرانس.

“ما باید تجدید نظر شده راهنمای coronavirus آزمون. در حال حاضر بدون علامت مستقیم در معرض خطر تماس از تایید موارد باید آزمایش یک بار بین 5 روز و روز 14 از آینده در تماس با فرد آلوده” گفت: Lav Agarwal مشترک از وزارت بهداشت.

او همچنین گفت که دولت به زودی موضوع دستورالعمل برای خصوصی labs برای Covid-19 تست.

“پس از آزمون باز خواهد شد به صورت خصوصی وجود دارد را آشکار افزایش در تست. اما مردم باید برای coronavirus آزمون “مد” و یا به عنوان یک اعتماد به نفس-ورزش ساختمان. پروتکل ها در محل هستند و دنبال خواهد شد” گفت: Aggarwal.

مقامات دولت در روز شنبه نیز گفت که این کار به سطح شیب دار بالا تولید ماسک و sanitisers با متحده خواسته تا اجازه دهد دئودورانت تولید کنندگان به تولید sanitisers.

“وجود دارد هیچ کمبود این اقلام و افراد نباید افراط در ترس و وحشت-خرید دولت گفت.

“وجود دارد بسیاری از اطلاعات غلط در مورد ماسک به عنوان نه همه نیاز به آنها را می پوشند و اجتماعی فاصله مهم تر است. N95 ماسک ها فقط برای متخصصان مراقبت های بهداشتی و طبیعی ماسک می شود اما تنها برای جلوگیری از دیگران از عفونت” Aggarwal گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im