Mnuchin: ‘شما در حال رفتن به اقتصاد واقعا به گزاف گویی در ژوئیه, اوت, سپتامبر,’

وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinSunday پیش نمایش نشان می دهد: رهبران وزن در برخی از کشورهای بازگشایی اقتصاد; بایدن deliberates یک همسر در حال اجرا ما شرکت های هواپیمایی دیگر .5 میلیارد دلار در سال حقوق و دستمزد فدرال حمایت نمایندگان اعلام آخرین مهلت برای SSI, VA گیرندگان را به سرعت دریافت محرک های پرداخت برای کودکان بیشتر در روز یکشنبه پیش بینی کرد که اقتصاد ایالات متحده ضربه سخت coronavirus همه گیر خواهد دوباره بجای اول برگشتن در این تابستان و اوایل پاییز حتی به عنوان فاکس نیوز را , کریس والاسکریستوفر (کریس) WallaceTrump می گوید: Fox Chris Wallace ‘در بد مسیر’ پس از Pelosi ظاهر در شبکه فرمانداران فشار برگشت مقابل کاخ سفید در اعتراض تست ادعای یکشنبه نشان می دهد که بحث تبدیل به بازگشایی تظاهرات بیشتر اشاره کرد اکثر کارشناسان پیش بینی یک دیگر بهبود کندتر.

“من فکر می کنم که ما شروع به بازگشایی اقتصاد در ماه های مه و ژوئن شما در حال رفتن به اقتصاد واقعا به گزاف گویی در ژوئیه, اوت, سپتامبر,” Mnuchin گفت: “فاکس نیوز یکشنبه.”

“ما در حال قرار دادن یک مقدار بی سابقه ای مالی کمک به اقتصاد,” او اضافه شده است. “شما در حال دیدن تریلیون دلار است که ساخت راه خود را به اقتصاد و من فکر می کنم این است که تاثیر قابل توجهی.”

تبلیغات

والاس اما اشاره های اخیر طرح از دفتر بودجه کنگره پیش بینی کرد اقتصاد را قرارداد تا به 5.6 درصد در سال و نرخ بیکاری خواهد اوج در 16 درصد در سه ماهه سوم.

در پاسخ Mnuchin گفت: “ما هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این” اشاره به همه گیر. “ما بسته اقتصاد ما در حال رفتن برای باز کردن اقتصاد … این است که بحران مالی [2008].”

والاس نیز خواسته Mnuchin در مورد چک حفاظت از برنامه کسب و کار کوچک وام صندوق که زد خشک در اواسط ماه مارس و بعد از آن به اعطا وام به زنجیر اصلی مانند روت کریس استیک و زاینده رود که هر دو باید پس از بازگشت کمک.

“من فقط می خواهم برای قرار دادن در این دیدگاه ما راه اندازی یک نام تجاری جدید برنامه فوق العاده دوره کوتاه از زمان… واقعیت این است که ما از پول فقط نشان می دهد که موفقیت این” Mnuchin پاسخ داد و اشاره کرد که این برنامه پس از اجرا ارشاد با هدف نگه داشتن وام بیشتر از رفتن به ملی زنجیر.

“من فکر می کنم شما در حال رفتن به دیدن این حرکت در مسیر درست است و من فکر می کنم شما هم قصد دیدن اندازه وام به طور متوسط به پایین به طور قابل توجهی” او گفت:.

Mnuchin همچنین خطاب امکان کمک به استانها و شهرستانها در آینده بسته های مشوق بود که از سمت چپ اخیر بسته و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellImmigrants بالا بردن زنگ بیش از ‘بی رحمانه’ خروج از coronavirus کمک های پزشکی یکشنبه پیش نمایش نشان می دهد: رهبران وزن در برخی از کشورهای بازگشایی اقتصاد; بایدن deliberates یک همسر در حال اجرا تهمت کمپین تابه coronavirus پنل به عنوان “سوم شکار ساحره در سه سال’ بیشتر‘s (R-Ky.) نظرات است که می گوید باید مجاز به اعلام ورشکستگی.

تبلیغات

وزیر خزانه داری گفت: بیشتر کمک به دولت است “چیزی است که ما را در نظر بگیرید اما تمرکز ما بر روی اعدام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>