وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinSunday نشان می دهد پیش نمایش: قانونگذاران ایالتی فرمانداران بحث coronavirus بسته محرک و منابع به عنوان با شدت گرفتن بیماری همه گیر در مبارزه متحده هشدار می دهند coronavirus محرک می افتد کوتاه تهمت ادعا میکند قدرت را به تصمیم می گیرید چه اطلاعات بازرس کل به کنگره در مورد بسته محرک اقتصادی بیشتر در روز یکشنبه گفت که اقتصاد ایالات متحده خواهد گزاف گویی بعد از این سال به جایی که آن را قبل از شیوع کروناویروس آغاز شد.

“فاکس نیوز دوشنبه” میزبان Chris Wallaceکریستوفر (کریس) WallaceSunday نشان می دهد پیش نمایش: قانونگذاران ایالتی فرمانداران بحث coronavirus بسته محرک و منابع به عنوان با شدت گرفتن بیماری همه گیر در Fauci می گوید coronavirus پاسخ ممکن است نگاه مانند ‘افراطی’ اما می تواند به جلوگیری از بدترین سناریو Mnuchin انتظار ‘بزرگ’ اقتصادی ارتجاعی بعد از آن در سال بیشتر خواسته Mnuchin در مورد برآورد از نهادهای مختلف که ایالات متحده می تواند بیکاری را به عنوان بالا به عنوان 20 درصد و تولید ناخالص داخلی پایین به اندازه یک چهارم در سه ماهه دوم سال 2020 است.

“این سخت است برای پیش بینی این اعداد از آنجا که ما تا به حال هرگز هر چیزی شبیه به این که در آن ما تعطیل اقتصاد ایالات متحده به دلایل پزشکی,” Mnuchin پاسخ داد. “اقتصاد بود در بسیار خوب و سلامت هنگامی که ما آن را تعطیل, و اجازه دهید من فقط می گویند ما بسیار دلسوز برای افرادی که نمی خواهید و این که چرا رئیس جمهور بسیار روشن بود او از من خواست به کار با کنگره در هر دو حزب در اساس به سرعت به حمایت از این افراد است.”

Swaths بزرگ از اقتصاد ایالات متحده اساسا تعطیل بیش از ماه گذشته به مقامات دستور داد بسیاری از مناطق که در آن مردم جمع آوری شاتر و کارشناسان خواست مردم به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است.

بیش از 3 میلیون نفر کاربردی برای مزایای بیکاری بین مارس 15 و 22 به عنوان اقدامات منجر به یک ویرانگر موج اخراج و تعطیلی کسب و کار.

Mnuchin گفت که او امیدوار به کسب و کارهای کوچک با استفاده از کمک های مالی ارائه شده در 2 تریلیون دلار coronavirus امداد بسته به قانون امضا شده در هفته گذشته به rehire کارگران و گفت: آمریکایی ها همچنین می تواند کمک به افزایش بیمه بیکاری و مستقیم سپرده نقدی به حساب های بانکی خود را هر دو نیز گنجانده شده در این لایحه است.

“من نمی دانم چه تعداد در حال رفتن به این سه ماهه,” او گفت:. “آنچه که من فکر می کنم این است که ما در حال رفتن برای کشتن این ویروس بازگشایی اقتصاد در سه ماهه سوم اقتصاد گزاف گویی خواهد شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im