رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerSticking امتیاز نیروی محرک بسته مذاکرات به نشت به یکشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به توقف روزانه مطبوعات جلسات شبانه مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن باعث اورژانس قدرت در مبارزه با کروناویروس | مک کانل مجموعه اول محرک رای برای چهار شنبه | پنج چسبیده امتیاز برای محرک مذاکرات | خزانه تاخیر تشکیل پرونده مالیاتی مهلت | Dems فشار شرکت های بیمه برای پوشش ویروس تست های بیشتر (D-n. y.) و خزانه داری وزیر استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinDemocrats بلوک مک کانل از برگزاری صبح روز دوشنبه رای بر coronavirus بیل مک کانل ریپ دموکرات ها برای مسدود کردن coronavirus بسته محرک Coronavirus محرک مذاکرات ضربه شکست به عنوان متجاوزین بیشتر می گویند که آنها در جریان رئيس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBlame بازی گرم کردن به عنوان سنا حرکت نتواند تهمت تصویب فاجعه اعلامیه برای coronavirus در کالیفرنیا چرا مطالعه مداوم پس از سانحه سردرد در سربازان ماده بیشتر در اواخر دوشنبه شب در یک آینده عظیم محرک توافق و پیش بینی آنها خواهد هوائی شنبه.

“رئیس جمهور می خواهم به یک معامله و او را امیدوار می توان نتیجه گرفت این فردا” Mnuchin به خبرنگاران گفت: پس از خروج شومر را برای بار آخر در اوایل صبح روز سه شنبه.

شومر اضافه شده که Mnuchin به نام رئیس جمهور در طول جلسه خود را و آنها به او گفت که آنها “بسیار نزدیک به یک توافق است.”

تبلیغات

“او به نظر می رسید بسیار خوشحال است که” شومر گفت.

تهمت زدم دموکرات در یک صدای جیر جیر دقیقه پس از Mnuchin رفته بود به شومر را برای جلسه دیگری.

“جمهوری خواهان معامله شده بود تا زمانی که نانسی پلوسینانسی PelosiDemocrats بلوک مک کانل از برگزاری صبح روز دوشنبه رای بر coronavirus لایحه بازی سرزنش گرم کردن به عنوان سنا حرکت نتواند مک کانل ریپ دموکرات ها برای مسدود کردن coronavirus بسته محرک اقتصادی بیشتر سوار به شهر از تعطیلات طولانی. دموکرات ها می خواهید این ویروس را به نفع خود ؟ آنها درخواست برای چیزهایی که هیچ ربطی به ما کارگران بزرگ و یا شرکت های” او هنوز توییتی.

تبلیغات

اما هر دو Mnuchin و شومر عنوان سوال در مورد اگر تهمت بود نگرانی خود را در مورد مذاکرات. Mnuchin پیشنهاد آن را در مورد ایده های شناور توسط آمریکا که به معرفی لایحه خود را در روز دوشنبه.

“او به نظر می رسید بسیار مثبت بسیار مثبت” شومر اضافه شده است.

این دو می گویند که در آستانه از حدود 2 تریلیون دلار بسته محرک است که انتظار می رود به ارائه مستقیم تخفیف مالیاتی برای برخی از آمریکایی ها تقویت بیمه بیکاری ارائه حدود 377 میلیارد دلار برای کسب و کارهای کوچک و صدها میلیارد به صورت نهفته صنایع مانند شرکت های هواپیمایی.

“من خوشحال هستم که ما دو موضوع اصلی کارگران برای اولین بار و با یک طرح مارشال برای بیمارستان ها بسیار به شدت در این لایحه” شومر به خبرنگاران گفت: اوایل صبح روز سه شنبه.

توافقنامه آینده خواهد شد عبارتند از $100 میلیارد برای بیمارستان یک منبع آشنا با این مذاکرات گفت: تپه.

“ما انتظار داریم به یک توافق فردا صبح. هنوز هم وجود دارد چند کمی تفاوت. هیچ کدام از ما فکر می کنم آنها در هر گونه راه رفتن به در راه توافق نهایی” شومر اضافه شده است.

کاخ سفید مدیر امور قانونگذاری اریک Ueland گفت: وجود دارد “نیست که بسیاری از” مسائل چپ حل نشده است. Mnuchin اضافه شده است که کارکنان هنوز مشغول تهیه پیش نویس و بررسی زبان است.

“هنوز هم اسناد و مدارک که در حال رفتن به بررسی امشب و تبدیل به اطراف. هنوز هم وجود دارد یک زن و شوهر از مسائل اما من فکر می کنم ما بسیار امیدوار است که این می تواند بسته از فردا,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im