وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinOvernight مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن مراحل حمله که | Fauci می گوید مرگ و میر می تواند پایین تر از اولین پیش بینی شده | خانه پنل هشدار فدرال ذخایر لوازم پزشکی تهی | Mnuchin, شومر در مذاکرات بیش از امداد معامله آمریکا و کلید مقامات دولت فشار برای بودجه اضافی برای coronavirus وام کسب و کار کوچک در پول: Mnuchin, شومر در مذاکرات به اعتصاب کوتاه مدت کمک کند | کسب و کارهای کوچک در تلاش برای وام | خزانه IG می فرستد Dems گزارش در دست زدن به تهمت اظهارنامه مالیاتی بیشتر روز پنجشنبه گفت که او فکر کرد که ایالات متحده می تواند بازگشایی اقتصاد در ماه مارس.

“من” Mnuchin گفت CNBC میزبان جیم کرامر در یک مصاحبه تلفنی صبح روز پنجشنبه در پاسخ به سوال مستقیم در مورد اینکه آیا این کشور می تواند “برای کسب و کار باز” در ماه مارس.

“من فکر می کنم به عنوان به زودی به عنوان رئیس جمهور احساس می کند راحت با مسائل پزشکی ما در حال ساخت همه چیز لازم است که آمریکایی ها شرکت ها و کارگران آمریکایی می تواند برای کسب و کار باز است و آنها باید این نقدینگی به عمل کسب و کار خود در این دوره” Mnuchin ادامه داد.

تبلیغات

کسب و کار در سراسر کشور بسته شده اند و به عنوان بخشی از اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست های به سرعت گسترش coronavirus. آن را ویران کرده است اقتصاد با یکی دیگر از 6.6 میلیون نفر در پرونده مدعیان بیکاری در هفته گذشته است.

کاخ سفید دستورالعمل تشویق آمریکایی ها به ماندن در خانه و جسمی فاصله خود را در محل هستند تا آوریل 30, به این معنی که رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpSenators تقاضا جزئیات بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن در اینتل دیده بان شلیک یک شبه مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن مراحل حمله که | Fauci می گوید مرگ و میر می تواند پایین تر از اولین پیش بینی شده | خانه پنل هشدار فدرال ذخایر لوازم پزشکی تهی | Mnuchin, شومر در مذاکرات بیش از امداد معامله نسبت ناروا به او می گوید نگاه کنید به وام کسب و کار کوچک برنامه محدود کردن قمار بیشتر خواهد شد و در صورت تصمیم گیری در پایان این ماه در مورد اینکه آیا برای استراحت و یا گسترش آنها بیشتر است.

Mnuchin سخنان می آید به عنوان برگ برنده ابراز خوش بینی در مورد “نور در انتهای تونل” به عنوان coronavirus موارد قله در داخل کشور. پرسید که آیا این کشور خواهد شد توسط مارس 1st, در جلسه شنبه شب تهمت نمی قطعی می گویند هنگامی که این اتفاق می افتد اما اصرار آمریکایی ها می خواستم به بازگشت به زندگی عادی است. او همچنین گفت که او می خواست برای دیدن کسب و کار بازگشایی شده است.

تعداد متحده موارد COVID-19 بیش از 430,000 که از پنج شنبه صبح. داخلی کشته شدگان است انتظار می رود به اوج در آوریل 11, با توجه به مدل تولید شده توسط دکتر کریستوفر موری از موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن که کاخ سفید شده است از نزدیک پیگیری.

بالا مقامات بهداشتی شده اند با احتیاط خوش بینانه در مورد تاثیر مثبت اجتماعی فاصله دستورالعمل در نگه داشتن عفونت منحنی پایین. دستورالعمل توصیه آمریکایی ها جلوگیری از اماکن عمومی سفر و در شخص تجمع بیش از 10 نفر است. بسیاری از دولتها نیز اجرا سختگیرانه تر اقدامات مانند اقامت در خانه سفارشات و دستورالعمل های غیر ضروری کسب و کار ،

تبلیغات

Dr. Anthony Fauciآنتونی FauciOvernight مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن مراحل حمله که | Fauci می گوید مرگ و میر می تواند پایین تر از اولین پیش بینی شده | خانه پنل هشدار فدرال ذخایر لوازم پزشکی تهی | Mnuchin, شومر در مذاکرات بیش از امداد معامله Fauci: من فکر نمی کنم ما باید لرزش دست هرگز دوباره’ 16 چیزهایی که می دانیم امروز در مورد کوروناویروس بیشتر نیز روز چهارشنبه گفت که او معتقد است که به طور کلی تعداد داخلی و میر به علت coronavirus خواهد بود کمتر از اصلی طرح از بين 100000 و 200000.

اما آرامش این دستورالعمل آمده می تواند با خطرات در صورتی انجام می شود خیلی زود و کارشناسان بهداشت می گویند آن را باید انجام شود زمانی که وجود دارد پایدار کاهش در موارد گسترده تست در محل و زمانی که مقامات می تواند اطمینان حاصل شود بیمارستان ها نمی خواهد غرق شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت که او قصد دارد به گوش دادن به توصیه های کارشناسان پزشکی زمانی که تصمیم گیری آرامش دستورالعمل تشویق به کشور و یا بخش هایی از آن به بازگشایی شده است. اما رئیس جمهور نیز بارها و بارها اصرار داشت که این کشور نمی تواند اجازه “درمان بدتر از مشکل” سیگنالینگ تمایل خود را برای استراحت دستورالعمل به عنوان او به دنبال احیای اقتصاد ایالات متحده در میان تیز کار ضرر و زیان ناشی از این بیماری همه گیر.

“من فکر می کنم ما می گویند که ما باید به آن سمت پایین که شیب و رفتن به بسیار قوی جهت که این چیزی که از دست رفته است. ما می تواند آن را انجام دهد در مرحله” مغلوب ساختن پیشی جستن از وی خواست تا جمعه چه نیاز به اتفاق می افتد به منظور بازگشایی این کشور است.

“من فکر می کنم ما می خواهد هر چه زودتر به جای بعد. اما ما خواهید بود نشسته با حرفه ای ها. ما خواهید بود نشسته با بسیاری از افراد مختلف و تعیین. و کسانی که جلسات شروع خواهد شد در حال وقوع نسبتا به زودی” رئیس جمهور گفت:.

نزدیک به 17 میلیون نفر باید کاربردی برای مزایای بیکاری در سه هفته گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im