MLS’ 25 نجومی: دیوید بکهام اینتر میامی, Nashville, آغاز بازی

به عنوان لیگ برتر فوتبال 25 فصل باز می شود صاحبان و مدیران و بازیکنان باید لجام گسیخته خوش بینی و کمی اغراق.

در یک گردهمایی در نیویورک این هفته در لس آنجلس FC منجر صاحب لری برگ پیش بینی MLS خواهد شد و پیش افتادن از لیگ اصلی بیس بال در محبوبیت در طول 10 سال آینده و اینتر میامی مدیریت صاحب Jorge Mas نگهداری از آن خواهد شد از کیفیت بالاتر از لیگ برتر انگلیس و اسپانیا لالیگا توسط 2045.

لیگ پیش بینی فوتبال وضعیت در ایالات متحده خواهد بود افزایش زمانی که آمریکایی ها co-میزبان جام جهانی 2026 با مکزیک و کانادا است.

“ما قطعا باید جمعیتی به نفع ما هر دو از نظر جوانان و تنوع است. بنابراین من فکر می کنم ما عبور بیس بال و هاکی و شماره 3 ورزش در آمریکا در پشت فوتبال و بسکتبال” برگ گفت: در لیگ کیکآف رویداد.

MLS گسترش به 26 تیم در این فصل با علاوه بر این از دیوید بکهام بین میامی و Nashville و برنامه ها در جای خود برای رسیدن به 30 franchises سال 2022 سه گانه لیگ کم از سال 2002 از طریق ’04. لیگ به طور فزاینده جذب بازیکنان بهتر از آمریکای جنوبی و برگ به نام جوانان آکادمی لیگ “گوهر تاج.”

“آکادمی خواهد بود پمپاژ فقط استعداد باور نکردنی است که کمک خواهد کرد که هر دو لیگ و آمریکا تیم ملی مردان چنین است که ما را طاق راه گذشته Liga MX و آمریکا تیم ملی مردان را طاق راه گذشته مکزیک و سپس آن را به رسانه ها می پردازد. … آیا ما می تواند بالا و پنج لیگ برتر و یا بالا-سه لیگ را واقعا پایین آمده و در پایان روز به پول ما توانایی رقابت برای بازیکنان است.”

“من فکر می کنم این خبر خوبی است که بازیکنان می خواهم به بازی در اینجا” برگ اضافه شده است. “ما در ایالات متحده آمریکا است. مردم می خواهند به اینجا زندگی می کنند. این زندگی باور نکردنی. زیرساخت فوق العاده است.”

Mas همکاری با بکهام, سابق, کاپیتان تیم ملی انگلستان و پیش بینی لیگ را 50 سال در 2045.

“من فکر می کنم MLS خواهد بود و یکی از برترین های ورزشی لیگ در ایالات متحده است. من فکر می کنم از آن خواهد شد در تاریخ همتراز و یا بیش از بهترین لیگ در جهان, لیگ برتر و یا (ایتالیا) سری آ یا لالیگا در سراسر جهان” Mas گفت. “من فکر می کنم که MLS 25 سال از حال حاضر خواهد شد لیگ برتر-ish اگر ما می خواهیم به طوری که تماس با آن است که در معیارهای که لیگ را اندازه گيري هستند.”

کلارک شکار مدیر عامل شرکت MLS’ دالاس تیم NFL را Kansas City Chiefs در مقایسه با فوتبال پیشرفت در ایالات متحده که از NFL که در آن جشن 100 سالگرد این فصل است.

“حرکت که ما من فکر می کنم شانس ما را به کجا NFL امروز است,” او گفت:.

بکهام تقویت لیگ هنگامی که او در لس آنجلس گلکسی از سال 2007 از طریق ’12 یک معامله است که به او این حق را برای خرید یک توسعه هزینه در قیمت با تخفیف از $25 میلیون.

“من فکر می کنم در 10 سال آینده آن را به چالش اروپا لیگ برتر ؟ این چیزی است که همه ما امیدواریم. این چیزی است که همه ما در تلاش برای ارتکاب به” بکهام گفت. “این هرگز نباید یک لیگ که در آن بازیکن از اروپا آمده به بازنشسته. که در آن شما می خواهید به. این نیست که در آن ما می خواهیم به عنوان صاحبان.”

Austin تگزاس و شارلوت, N. C., پیوستن به لیگ برتر سال آینده, به دنبال سنت لوئیس و ساکرامنتو است.

شارلوت اعلام کرد در ماه دسامبر موافقت به پرداخت $325 میلیون انبساط هزینه. اصلی تیم آغاز شده است که بازی در سال 1996 پرداخت 5 میلیون دلار در هر.

دیترویت لاس وگاس و محفل ققنوس در تماس باقی می ماند با این لیگ است که نظارت بر تلاش های در سن دیگو.

“ما هیچ برنامه در محل برای رفتن گذشته 30,” MLS کمیسر دان گاربر گفت. “این قابل تصور است که در زمان ما ممکن است در نگاه بزرگتر لیگ قادر به آدرس برخی از این چالش است.”

رونالد بلوم یک خبر مربوط به نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>