MLB اتحادیه بازیکنان رئیس اختلافات کمیساریای ادعا بر ایمنی برای Astros

رئیس MLB اتحادیه بازیکنان گفت که لیگ در ابتدا نشان داده بود که آن را به قصد تنبیه کردن هر هوستون بازیکنان به عنوان یک نتیجه از بررسی آن را در سال 2017, ثبت نام سرقت طرح چنین ادعا توسط کمیساریای راب مانفرد.

در روزهای اخیر بسیاری از بازیکنان با انتقاد از عدم مجازات برای سال 2017 Astros تیم بود که که به طور غیر قانونی به سرقت رفته و نشانه های الکترونیکی در راه خود را به یک سری جهانی عنوان شده است.

در یک کنفرانس خبری در آریزونا در شنبه مانفرد سعی کردم به جای برخی از سرزنش با بازیکنان MLB انجمن و گفت که لیگ در ابتدا درخواست کرده بود به ارائه ایمنی به تنها یک گروه کوچک از هوستون hitters در ازای همکاری خود را با بررسی اما این اتحادیه خواسته بود برای ایمنی برای همه بازیکنان است.

“اتحادیه نشان داد به ما که است که می تواند یک مشکل” مانفرد گفت. “ما رفت و برگشت و به آنها پیشنهاد ما را از یک لیست اولیه از مردم — بازیکنان — که ما را به اعطای مصونیت به حفظ توانایی ما به نظم و انضباط بازیکنان دیگر. و اتحادیه آمد و گفت که بازیکنان خواهد همکاری تنها در صورتی وجود دارد پتو ایمنی است.”

اما اواخر روز سه شنبه این اتحادیه تحت فشار قرار دادند در برابر آن خصوصیات در بیانیه ای از Tony Clark آن مدیر اجرایی.

“هر گونه پیشنهاد که انجمن موفق به همکاری با کمیساریای تحقیقات مسدود بررسی و یا در غیر این صورت در زمان و موقعیت است که منجر به بن بست در تحقیقات کاملا خلاف واقع است” این بیانیه گفت.

MLB این اتحادیه در بیانیه ای گفته بود “گفت: از ابتدا این بود که قصد خود را به نظم و انضباط بازیکنان است.”

کلارک شفافی در بیانیه ای که روز شنبه گفت که MLB گفته بود اتحادیه Nov. 13 روز پس از Astros’ خیانت طرح نازل شد در یک گزارش ورزشی که در لیگ می خواهم به مصاحبه با بازیکنان به عنوان بخشی از تحقیقات اما که آن را به حال هیچ وجه قصد تنبیه آنها را.

کلارک گفت که او تا به حال تایید کرد که دوباره قبل از مصاحبه با هوستون بازیکنان آغاز شد.

“مکالمات آغاز شده و با عدم علاقه به انضباط بازیکنان و ما موظف به قبول این که” کلارک گفت. “نقش ما و حق ما و مسئولیت ما در این گفتگو این است که حفاظت از این حقوق از هر بازیکن.

“نقش ما این است که به نظم و انضباط بازیکنان. … هر گونه گفتگو در مورد بازیکن نظم و انضباط باید بسیار خاص در رابطه به آنچه که تخلف است و چه چیزی نیست.”

فهرستی از حرکت: سابق یک شکارچی Jonathan Lucroy به توافق جزئی-لیگ قرارداد با Red Sox. … Infielder/outfielder براک هولت که آمار .297 با سه homers و 31 RBIs فصل گذشته به امضا رسید و یک سال معامله باقی می ماند با تخمیر. … آرام ادعا infielder اندرو Velazquez در چشم پوشی از کلیولند. او 2-برای-23 در 15 بازی با اشعه و سرخپوستان در سال 2019.

به طور خلاصه: پیتسبورگ utilityman پابلو ریس بود به حالت تعلیق در 80 بازی تحت MLB مبارزه با مواد مخدر برنامه پس از تست مثبت برای بالا بردن کارایی مواد مخدر Boldenone. ریس, 26, آمار .203 با دو homers و 19 RBIs در 157 صفحه ظاهر سال گذشته است. … میامی اول baseman عیسی اگویلار دو لا فرانترا, هوستون, infielder Aledmys دیاز و فرشتگان outfielder برایان گودوین همه برنده خود را مورد داوری و برش و تیم های’ مزیت 6-4 در تصمیم گیری در این سال با سه مورد باقی مانده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>