بازیکنان به توافق ایران با لیگ اصلی بیس بال است که حفظ زمان سرویس در این رویداد این فصل لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما باز گذاشته جزئیات آنچه در یک پیکربندی برنامه خواهد بود.

به عنوان بخشی از این توافق نامه مورد تایید توسط اتحادیه پنج شنبه شب بازیکنان را به چالش نمی از دست دادن حقوق خود را اگر هیچ بازی هستند.

مدیریت پیشرفت خواهد کرد $170 میلیون در پرداخت حقوق و دستمزد بیش از دو مرحله که پول ندارد به بازگشت اگر فصل لغو شود. حقوق بازیکن در این سال انتظار می رود که در مجموع حدود 4 میلیارد دلار.

جزئیات بودند آشکار توسط یک فرد آشنا با این توافق صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود چرا که هیچ اعلام شده است. تیم مجموعه ای برای تایید توافق روز جمعه این فرد گفت.

هر دو طرف توافق کردند که به ایجاد یک “حسن نیت تلاش” به برنامه به عنوان بسیاری از بازی ها که ممکن است در این سال موضوع را به دولت, قوانین, سفر, سلامت پخش و امکان سنجی اقتصادی.

در جای دیگر

‘توپ اسباب بازی’ وین درگذشت در سن 78

جیمی وین 5-پا-9 هوستون outfielder که طولانی خانه اجرا می شود در 1960s و 70s به او لقب “اسباب بازی توپ” درگذشت. او 78.

آستروس گفت: سه بار All-Star درگذشت پنج شنبه در هوستون اما ارائه اطلاعات بیشتر است.

وین خود را صرف 11 فصل در هوستون برای اولین بار با کلت .45s و سپس با Astros قبل از توقف با داجرز بریوز تخمیر و یانکی ها در 15 سال بزرگ لیگ است. او به پایان رسید با 291 homers 964 RBIs و 225 پایگاه های دزدیده شده در حرفه خود.

وین مشغول به کار بود در آستروس اول دفتر به عنوان یک جامعه توسعه اجرایی است.

• سابق بریوز مالک لایحه Bartholomay که نقل مکان کرد و حق رای دادن از میلواکی به آتلانتا در سال 1966 برای تبدیل شدن به لیگ اصلی بیس بال تیم در جنوب, درگذشت 91 در روز چهارشنبه در نیویورک-Presbyterian Hospital.

ورزشی موتور: ایندیاناپولیس 500 به تعویق افتاد شنبه تا اوت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و اجرا نمی شود در آخر هفته روز یادبود برای اولین بار پس از سال 1946. در این مسابقه به جای آن برگزار خواهد شد Aug. 23 سه ماه بعد از آن ممکن است 24 تاریخ برنامه ریزی شده.

NFL: خلیج تمپا Buccaneers دوباره امضا دفاعی مقابله با marketo به یک سال 8 میلیون دلار قرارداد. آن را تضمین دفاع در مقابل هفت دست نخورده باقی خواهد ماند برای فصل آینده است.

• جکسون و cornerback Darqueze extreme networks را جدا از راه نه روز پس از موافقت با سه سال $13.5 میلیون قرارداد در آژانس رایگان. این پلنگ گفت: “دو طرف نمی تواند به یک توافق نهایی شرایط قرارداد.”

• آریزونا کاردینالز توافق به شرایط یک سال معامله با حق مقابله با Marcus Gilbert و همچنین گفت در حال اجرا پشت کنیا دریک امضا خود را یک سال انتقال tag.

WNBA: لیگ اعلام کرد که پیش نویس آن برگزار خواهد شد مارس 17 به عنوان اصل برنامه ریزی شده اما بدون بازیکنان طرفداران و یا رسانه ها در آن حضور داشتند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im