MLB امیدوار به باز کردن در ژوئن

می تواند 2020 فصل لیگ بیس بال شروع به در اواخر ماه ژوئن با غول و یک بازی در همان بخش است ؟

MLB حال بررسی گزینه های مختلف است که می تواند اجازه می دهد فصل برای شروع اگر وضعیت پزشکی اجازه می دهد تا از جمله یک برنامه است که در آن 30 تیم می تواند تقسیم به سه 10-تیم بخش منطقه ای. ایالات متحده آمریکا امروز گزارش داد که بیس بال مقامات “با احتیاط خوش بینانه” فصل می توانید شروع به در اواخر ماه ژوئن و بعد از جولای 2, بازی حداقل 100 به طور منظم فصل بازی.

در میان فرمت های یکی است که تیم می تواند محدود به داخل خود منطقه دو نفر آشنا با مباحث روز سه شنبه گفت.

این طرح اگر استفاده خواهد شکستن صف بندی های سنتی آمریکایی و لیگ ملی. همچنین این امر کاهش سفر در طول coronavirus بیماری همه گیر.

MLB غرب تقسیم بر اساس این طرح که شامل غول در لس آنجلس داجرز لس آنجلس فرشتگان, San Diego Padres آریزونا دایاموند بکس, Colorado Rockies تگزاس رنجرز, Houston Astros و Seattle Mariners.

هر طرح خواهد بود موضوع را به پزشکی تصویب به علاوه رضایت فدرال و ایالتی و مقامات محلی. هر برنامه با بازی در خنثی سایت و یا بدون فن خواهد نیاز به توافق بین MLB و بازیکنان در ارتباط است.

چنین یک طرح ممکن است نه تطبیق با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom چهار مرحله طرح برشمرد سه شنبه به کالیفرنیا — صفحه اصلی به پنج نفر از کسانی که 10 تیم غرب — از coronavirus محدودیت. بر اساس این طرح غیر ضروری تولید کنندگان و خرده فروشان ارائه منظقه وانت خواهد بازگشایی قبل از اینکه شخصی-مراقبت از امکانات مانند مو سالن و ورزشگاه.

بیس بال سقوط تحت رده از بالاترین خطر فعالیت های که بازگشایی گذشته است.

هر طرح خواهد بود مشروط بر بیس بال به دست آوردن دسترسی به آزمون حدود 3000 نفر به طور منظم: حدود 1200 بازیکنان به همراه کارکنان و پخش پرسنل

• Baltimore Orioles outfielder Trey مانچینی است که تحت شیمی درمانی برای مرحله 3 سرطان روده بزرگ و انتظار دارد به دست نجومی اگر عمده leaguers بازگشت این تابستان.

• دزدان دریایی در حال تعلیق مزایای بازنشستگی برای اعضای پیتسبورگ بیس بال کارکنان عملیات در تلاش برای مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19 بیماری همه گیر.

NFL: پرستاران نیواورلئان به توافق نظر در یک قرارداد یک ساله با محدودیت رایگان-نماینده کارفرمایی Jameis وینستون. انتخاب اول کلی در 2015 پیش نویس وینستون را به عنوان پشتیبان به Drew Brees.

• در دیگر حرکت پیتسبورگ برداشت پنجم-سال گزینه در تمام نرم افزار خارج linebacker T. J. وات. … رایگان-نمایندگی گیرنده گسترده Rashard Higgins توافق به یک قرارداد یک ساله به ماندن با کلیولند. … , کانزاس, شهرستان خواهد شد انتشار دو-time Pro کاسه توپ زن Duston Columbus پس از 15 فصل است. … شیکاگو امضا دفاعی مقابله با جان جنکینز. … دنور به توافق نظر با محدودیت رایگان-عامل دفاعی lineman مسیحی Covington.

بسکتبال: نوادا دبیرستان ارشد Daishen هیچ کس decommitted از UCLA و امضا شده به بازی در لیگ فصل آینده را به پیوستن به همکار دبستان بازیکنان Jalen سبز و اشعیا تاد در رفتن pro.

ورزشی موتور: کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر گفت: نسکار می توانید رفتن به جلو با کوکا کولا 600 در شارلوت موتور جاده سریع السیر بدون طرفداران در حضور و غیاب در پایان ممکن است مگر اینکه شرایط بهداشتی فاسد شدن در دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>