MLB پیش می رود با 3-خمیر را حداقل فهرستی از تغییرات

لیگ اصلی بیس بال رفت پیش رو با برنامه ریزی تغییرات قوانین برای این فصل از جمله نیاز یک پارچ باید حداقل سه مورد یا پایان نیمه باز یافته مگر اینکه او صدمه دیده است.

این تغییرات به توافق رسیده بودند که توسط MLB و بازیکنان ارتباط مارس 8, موضوع برای مطالعه یک کمیته مشترک. سه-خمیر حداقل شروع خواهد شد در بهار آموزش بازی مارس 12.

وجود دارد 2,162 تبادل ظاهر از سه مورد و یا کمتر در سال گذشته با توجه به الیاس ورزشی اداره اما 1,471 از آنها به پایان رسید و با پایان نیم دور یا یک بازی.

فعال فهرستی از حد را افزایش می دهد توسط یکی تا 26 از روز افتتاحیه از طریق Aug. 31, رها خواهد شد و از 40 تا 28 طریق پایان فصل به طور منظم و بازگشت به 26 برای postseason. هر تیم میتواند حداکثر 13 کوزه طریق Aug. 31 و در طول postseason و 14 از سپتامبر. 1 تا پایان فصل به طور منظم.

دو راه بازیکنان که باید حداقل 20 نوبت تن به تن یا 20 بازی آغاز شده و در یک موقعیت و یا تعیین شده hitter وظیفه با حداقل سه بشقاب حضور در فصل قبل ممکن است زمین بدون شمارش در برابر آن بازی پارچ محدود می کند. برای این سال یک بازیکن می تواند با استفاده از 2018 یا 2019 برای دیدار با نیاز.

آنچه تا به حال بوده است 26 بازیکن برای روز خاص-شب doubleheaders از طریق Aug. 31 تبدیل خواهد شد 27 بازیکن در آن شرایط که بازیکن نمی خواهد تعداد برابر پارچ محدود می کند.

موقعیت بازیکنان ممنوع از تبادل از طریق ninth inning مگر اینکه بازیکن تیم برنده و یا از دست دادن شش یا بیشتر اجرا می شود زمانی که او طول می کشد تپه.

مجروح لیست و گزینه — به یاد بیاورید دوره حداقل برای کوزه را افزایش می دهد از 10 روز به 15 و تلاش برای کاهش استفاده از از بین برنده های که توسط تیم شاتل کردن کوزه بین این رشته و افراد زیر سن قانونی. هنوز هم وجود دارد یک هفت روز تصادم IL.

مديران هم به چالش یک بازی با یک بررسی تصویری قطع شده است از 30 ثانیه به 20. MLB نگفت که آیا آن پیش رفتن با آن مناسب برای برش بین-نوبت معافیت از 2 دقیقه 1:55.

Stassi است با عرض پوزش: حداکثر Stassi شد آخرین ex-هوستون بازیکن به عذر خواهی برای نقش خود در سرقت طرح در اواخر Astros جهان سری عنوان های نجومی در سال 2017.

Stassi سابق یک عمله حال در بهترین حالت یک بخش جزئی در این طرح است. جالب بود به یاد می آورد توسط آستروس در ماه اوت سال 2017, بازی های برگزار شده فقط در 14 بازی که در آن سال و شرکت نمی کنند در postseason و در عین حال هنوز هم برنده سری جهانی به عنوان بخشی از خود را 40-مرد roster.

“این اشتباه بود” Stassi گفت. “من احساس وحشتناک. من فکر می کنم به دنبال بازگشت هر فرد مجرد بود که بخشی از این تیم و یا در آن محل باشگاه وانجمن تاسف چه می گذرد و اگر ما می تواند همه رفتن من مطمئن هستم که ما هرگز حتی تصور می کردند از این ایده است.”

به طور خلاصه: کامرون Maybin با دیترویت موافقت $1.5 میلیون قرارداد یک ساله. Maybin, 32, شروع کار خود را با ببر در سال 2007 قبل از او معامله به میامی در این معامله که فرستاده میگل Cabrera به دیترویت. Maybin بازگشت به دیترویت در یک تجارت و همچنین برای ببرها در سال 2016 پس از صرف فصل گذشته با یانکی ها. … داجرز مسکن پدرو Baez شد اولین بازیکن برای پیروزی در حقوق داوری این سال را کسب 4 میلیون دلار به جای این تیم پیشنهاد 3.5 میلیون دلار. … فرناندو Tatis جونیور ادامه خواهد داد به غواصی در حال چرخش حرکت در shortstop و نه در مرکز میدان rookie سن دیگو مدیر Jayce Love گفت. … Infielder درک دیتریش به توافق جزئی-لیگ قرارداد با سینسیناتی خواهد شد و گزارش به بزرگ-لیگ برتر بهار آموزش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>