MLB منصوب Kerwin danley می به عنوان 1st, سیاه, داوری خدمه رئیس

Kerwin danley می شد اولین آمریکایی آفریقایی داوری خدمه ارشد در لیگ اصلی بیس بال تاریخچه زمانی که یک سری از تبلیغات اضافات و بازنشستگی اعلام شد توسط MLB در روز پنج شنبه.

این حرکت شامل آلفونسو مارکز تبدیل شدن به اولین هیسپانیک خدمه ارشد در تاریخ MLB متولد شده در خارج از ایالات متحده است. خدمه ستاد جف Kellogg دانا DeMuth, Gary سندراستورم و مایک Everitt بازنشسته شده اند. کلاگ و Everitt حرکت خواهد کرد و به شغل به عنوان MLB داوری سرپرستان. دن Iassogna و جیم رینولدز ترویج بودند به خدمه ستاد.

Ramon De Jesus که کار اول خود را MLB بازی در سال 2016 به عنوان جزئی-لیگ پر-در نقل مکان کرد و اول شد دومینیکن متولد داوری در MLB کارکنان. همچنین گرفتن شغل تمام وقت در رشته Ryan Blakney کریس سگال و یانسن ویسکونتی.

Nic خاطرات بانوان نیز پیوست MLB داوری فهرستی از جایگزین اواخر اریک کوپر.

Danley می, 58 کرد دو سری جهانی و 10 دیگر postseason دور همراه با همه ستاره بازی. به نام او اولین بازی خود را در این رشته در سال 1992 و استخدام شد به MLB کارکنان در سال 1998 است.

مارکز, 47, می پیوندد سابق ump ریچی گارسیا که متولد فلوریدا به عنوان هیسپانیک خدمه ستاد. مارکز برای اولین بار بود مکزیکی متولد داوری به کار در این رشته شروع و در سال 1999.

فروش به روز رسانی: بوستون left-hander Chris فروش شروع خواهد شد در فصل مجروح لیست.

فروش که در گزارش به اردوگاه با ذات الریه است که در پشت برنامه باقی خواهد ماند در فورت مایرز, Fla., برای تمدید بهار آموزش زمانی که تیم شکسته شد.

“با بیماری هزینه آن او در زمان دو هفته و دو هفته است که آنچه که ما می خواهم به او را به مطمئن شوید که او راست” مدیر Ron Roenicke گفت. “او سخت کار می کرد در گرفتن بازوی خود را راست و ما نمی فکر می کنم چهار شروع می شود در بهار آموزش عادلانه بود به او.”

فروش به پایان رسید و فصل گذشته در مجروح لیست با آرنج التهاب ساخت گذشته خود ظاهر Aug. 13 در کلیولند جایی که او به پنج اجرا می شود با 12 strikeouts در 6 ⅔ نوبت. Roenicke تاکید کرد این سفر به مجروح شدن لیست مربوط است به فروش آرنج.

“هیچ چیز در همه, با, بازوی او واقعا خوب است که” Roenicke گفت. “ما واقعا خوشحال با آن است. این است که به شدت برای از دست رفته دو هفته و تنها قادر به دریافت چهار شروع می شود در بهار آموزش.”

گزارش پزشکی: توله مسکن براد Wieck 28, تا به حال عمل جراحی دوشنبه به صورت غیر طبیعی قلب بال بال زدن است و به طور نامحدود به این تیم گفت. The left-hander خواهد شد “استراحت و بازتوانی برای هفته آینده” این تیم گفت: قبل از اینکه ارزیابی برای تعیین زمانی که او می تواند رزومه پرتاب. … فرشتگان right-hander گریفین کنسرو, که 17 شروع می شود برای این تیم در فصل گذشته تا به حال MRI امتحان خود را در سمت راست آرنج پس از احساس ناراحتی چهارشنبه اورنج کانتی ثبت نام گزارش شده است. … یانکی ها right-hander لوئیس سورینو تا به حال تامی جان عمل جراحی در نیویورک است. دو بار All-Star را از دست ندهید همه 2020 فصل پس از طرد شدن تقریبا تمام 2019. … آتلانتا اولین baseman فردی فریمن امیدوار به بازگشت به صف بعدی هفته پس از جراحی تعمیر آرنج راست دارای عقاید و او را از عمل چند روز پیش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>