میت رامنی فراخوانی پدر مرحوم در طول جنبش حقوق مدنی اعتراض

جمهوری خواه ایالت میت رامنیویلارد (میت) میت RomneyEx-ستاد مشترک رئیس: تهمت و تهدید به استفاده از ارتش در تظاهرات ‘بسیار خطرناک’ Ex-وزیر دفاع انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن برای استفاده از ارتش برای ‘حزبی اهداف سیاسی’ بایدن: احتمالا “10 تا 15 درصد از آمریکایی ها هستند نه فقط مردم بسیار خوب” بیشتر (یوتا) به اشتراک گذاشته شده یک عکس در روز شنبه از پدرش سابق میشیگان رژیم صهیونیستی است. جورج رامنی (R) شرکت در حقوق مدنی مارس در حومه دیترویت در اواخر سال 1960.

رامنی شده است که انتقاد از رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTwitter مدیر عامل: ‘درست نیست که از بین بردن تهمت کمپین تصویری غیر قانونی بود به عنوان رئیس جمهور ادعا کرده است بایدن به طور رسمی پیاپی دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری بر می گوید او نمی دهد ‘تاکتیکی’ فرمان برای روشن شدن لافایت معترضان بیشتر‘s استفاده از زور در تظاهرات مشترک نقل قول از پدرش: “نیروی به تنهایی نمی خواهد از بین بردن شورش. ما باید از بین بردن مشکلات که از آنها بنیادی.”

تبلیغات

یوتا سناتور شده است یکی از چند توافق قانونگذاران که انتقاد از رئیس جمهور بیش از او دست زدن به تظاهرات در اعتراض به مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که در مینیاپولیس بازداشت پلیس در مه 25.

“تظاهرات مسالمت آمیز تاکید بر ضرورت پرداختن به بی عدالتی. اما خشونت غرق پیام معترضین و مسخره اصول عدالت” رامنی توییتی در اوایل این هفته.

روز چهارشنبه سابق وزیر دفاع جیمز Mattisجیمز نورمن MattisVoices رشد در محکومیت مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ ارتش به تظاهرات شبانه دفاع: دفاع سابق رهبران توده ای در مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد | Esper نیروهای فرستد به نام به DC منطقه home | US حملات طالبان در افغانستان Esper و Milley باید استعفا بیشتر ارائه یک تاول نقد جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک تفرقه رهبر که رامنی گفت: “خیره کننده بود و قدرتمند است.”

تبلیغات

“او یک آمریکایی وطن پرست. او یک فردی که قضاوت من احترام, و من فکر می کنم جهان از او” رامنی به خبرنگاران گفت:.

سناتور. لیزا Murkowskiلیزا ان MurkowskiThe هیل کمپین گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن مرتب سه بحران پیش از انتخابات نوامبر بازنشسته نیروی دریایی دریاسالار پشت سر بن لادن حمله: با زور و اجبار پاکسازی DC معترضان بود نه از نظر اخلاقی حق ” تپه 12:30 گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن طول می کشد تا پیروزی در دامان صبح در کنفرانس خبری بیشتر (R-آلاسکا) یکی از کمیته های پارلمانی را معتدل ترین اعضای به خبرنگاران گفت: روز پنج شنبه بود که او را “مبارزه” در مورد تصمیم گیری یا نه برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن در آینده انتخابات نوامبر.

رئیس جمهور بعد از توییتی که او قرار بود به مبارزه با اوگفته او را تایید هر کسی که با یک پالس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>