میسوری است که راه انداختن یک کمپین برای افزایش آن زمان مراقبت از سلامت نیروی کار آن را به عنوان چهره پرسنل کمبود میان شیوع کروناویروس.

دولت وزارت بهداشت و ارشد خدمات اضطراری سازمان مدیریت و وزارت توسعه اقتصادی teaming تا برای جذب متخصصان پزشکی که در حال حاضر مشغول به کار برای دولت برای پیوستن به یک “متخصص” تیم مبارزه بهداشتی در شرایط اضطراری.

“پزشکی حرفه ای و اولین پاسخ دهندگان در سراسر کشور در حال کار خستگی ناپذیر برای دیدار با افزایش نیازها و چالش های مطرح شده توسط COVID-19 بحران” گفت: رژیم صهیونیستی است. مایک پرشن (R). “ما خواستار همه در دسترس متخصصان پزشکی برای حمایت از تلاش برای مبارزه با ویروس با پیوستن به یک بحرانی رزرو واحد در حال حاضر با تمرکز بر ارائه مراقبت در بالا نیاز مناطق در سراسر کشور. تلاش های خود را می تواند کمک به نجات جان هموطنان خود Missourians.”

تبلیغات

دولت گفت این نیازهای حرفه ای در زمینه های پزشکی, پرستاری, متفقین, سلامت, دندانپزشکی بیومدیکال و بیشتر. میسوری را در نظر مردم “حتی اگر آنها مراقبت بهداشتی دانشجو یا فارغ التحصیل هستند یک بازنشسته از مراقبت از سلامت نیروی کار و یا به تازگی تمام شده و حرفه ای ثبت نام.”

انتخاب متقاضیان عضویت در میسوری فاجعه کمک های پزشکی تیم, که استقرار “زمانی که لازم است به ارائه بیماران مبتلا به محل مراقبت پزشکی” و یا می تواند “نیز می توان به کمک در مراقبت های بهداشتی سنتی تنظیمات.”

فراخوان داوطلبان می آید به عنوان میسوری هایش با رو به رشد شیوع کروناویروس. دولت 2,113 مورد تأیید و 19 مرگ و میر تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im